Estetik Doktor Hüseyin Güner 2022

Doktor Hüseyin Güner

Doktor Hüseyin Güner Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Doktor Hüseyin Güner ultrasonic lipoliz, lazer smartlipo, lipoliz, slimlipo, ultrasonic lipoliz uzmanı ve ülkemize tanıtan doktordur.Doktor.Hüseyin Güner, 1998 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde başlattığı kendi yeri olan Nişantaşı Estetik ve Güzellik kliniğini açtı.

Yoğun çalışan her iki klinikteki iş temposu ekibe diğer plastik cerrahların katılımıyla daha da arttı. Ekip çalışmasının hastalara daha faydalı olduğuna inanan

Doktor. Hüseyin Güner 2009 yılında da “Nişantaşı Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi”ni kurdu. Beş’ plastik cerrah, iki’ anestezi uzmanı, iki’ göz hastalıkları, iki’ diş hekimi Bir’ pratisyen hekim olmak üzere birçok çalışanı olan dal merkezi başta Estetik Cerrahi olmak üzere, İleri Lazer Uygulamaları, Lazer Lipoliz, Lazer Yüz Gençleştirme, Medikal Estetik Uygulamaları, Estetik Saç Tedavileri, Göz Estetiği konularında hizmet verdi. ikibin on yedi yılında Nişantaşı Estetik Cerrahi isim değişikliğine giderek ‘ Doktor Hüseyin Güner Estetik Cerrahi Merkezi ” olarak hizmete devam etme kararı almıştır.

Doktor. Hüseyin Güner Lazer Lipoliz, Smart Lipo smartlipo, Slim Lipo slimlipo, Ultrasonic Lipoliz gibi bölgesel incelme yöntemlerini Türkiye’ye tanıtan isimdir. Doktor. Hüseyin Güner 3 Boyutlu Ameliyatsız Yüz Gençleştirme, Lazer Destekli Burun Ameliyatları ve Lazer Blefaroplasti tedavilerine birçok yenilik katarak uygulamaları daha kolay ve güvenli gerçekleştirmesi ile anılır.

Doktor Hüseyin Güner Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Estetik çeşitleri: Ameliyatsız Burun Estetiği, Ameliyatsız Yüz Gençleştirme, Ameliyatsız Gıdı İnceltme, Ameliyatsız Bölgesel İncelme, Ameliyatsız Karın Germe, Ameliyatsız Bacak & Ayak Bileği İnceltme, Ameliyatsız Meme Büyütme, Ameliyatsız Kol İnceltme, Ameliyatsız Meme Küçültme, Ameliyatsız Genital İşlemler.

Medikal Estetik Çeşitleri: Dolgu, Biostimülasyon ,El Gençleştirme, Yüz Gençleştirme,Terleme Tedavisi, Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon.

Lazer Lipoliz İşlemleri: Slim Lipo, Smart Lipo, Vaser Lipo, Zeltiq Lipomatik Liposuction.

Plastik Cerrahi işlemler: Yüz Estetiği, Burun Estetiği, Meme Estetiği, Vücut Estetiği, Genital Estetik.

Sizlerde Doktor Hüseyin Güner Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın