Doktor Hakan Kerem 2022

Doktor Hakan Kerem

Doktor Hakan Kerem Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Türkiye’ye döndükten sonra tezini vererek 2005 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. Mayıs 2005 ile Ekim 2005 tarihleri arasında İstanbul Levent’te bulunan ONEP Estetik-Plastik Cerrahi Kliniği’nde Prof.Dr.Onur Erol gözetiminde klinik fellow olarak çalıştı. 2009-2015 yılları arasında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Uzmanı ve Yrd.Doçent olarak görev yaptı. 2015 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında Doçent ünvanı kazanan Dr. Hakan Kerem evli ve iki erkek çocuk babasıdır. 2015 Eylül ayında üniversitedeki görevinden ayrılıp “Clarisse Clinic”i kurdu.

Doktor Hakan Kerem Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe, Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Mezoterapi, Kimyasal Peeling, Selülit Tedavisi.

Adres: CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR

Sizlerde Doktor Hakan Kerem Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın