Doktor Hakan Kerem

Doç. Dr. Hakan Kerem hakkında hasta yorumları ve genel bilgiler ayrıca estetik cerrahi işlemleri ve medikal estetik tecrubeleri, doktor hakkında şikayetler ve olumlu olumsuz yazılar.

Doç. Dr. Hakan Kerem Estetik Cerrahi işlemlerde ; Meme Büyütme, Meme Küçültme, Rinoplasti, Liposuction ve Vücut Şekillendirme uygulamaları uzmanlık alanlarıdır. Yüz Bakımı, Vucut Bakımı ve Cilt Bakımlarıda yapmakdadır.Doç. Dr. Hakan Kerem Hakkında internet ortamında hasta ve bilgili deneyimli olan kişilerin paylaşımlarını araştırdık, ayrıca sosyal medya hesabınıda inceledik sizlere özetleyerek bilgiler paylaşmakdayız.

Doç. Dr. Hakan Kerem İzmir’de Estetik Cerrahi İşlemlerini Yapmakdadır, İnternet Ortamında Doktor hakkında yazılan veya paylaşılan pek bir yazı bulamadık. Doç. Dr. Hakan Kerem Hakkında hastaları ameliyat öncesi ve sonrasında yaşanan süreclerde yaşadıklarını paylaşmamış ve neredeyse ulaşılmazlar. Doç. Dr. Hakan Kerem Sosyal medya hesabında paylaşımlar yapmamakdadır hastalarının foto veya videolarını ameliyat öncesi ve sonrası olarak paylaşımlar yapmamakdadır. Belki gizlilik doğrultusunda yapmıyorda olabilir veya olumlu olumsuz yazılar ve eleştirilerden sakındığı içinde olabilir. Sanal ortamda adının geçtiği olumlu olumsuz yazılardan rahatsız oluyor olabilirde.

Doktor Hakan Kerem
Doç. Dr. Hakan Kerem Hasta Yorumları ve Genel Bilgiler.

Adres ve İletişim Bilgileri:

0232 421 26 44
0530 791 26 44
0530 791 26 45

CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR

Doç. Dr. Hakan Kerem Hakkında Olumlu olumsuz pekbir paylaşım bulamadık Sizler Bilgi ve Deneyimlerinizi Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Legend

Forum, Sitemize kolayca üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Konu Yorumları
1 Yorum Cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
3 Yorum yazarları
GökeçCidemNergiz Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Nergiz
Ziyaretçi
Nergiz

Sosyal medyada kendine başarılı süsü verebilen bir estetisyendir kendisi. Tek başarısı kendisini iyi pazarlamasından gelir. Doktor demeye dilim varmıyor kendisine. Plastik cerrah demeyelim de estetik uzmanı olma yolunda çabalıyor demek daha uygun olur. Çok yakında burada benim gibi kendisi tarafından mağdur edilen birçok kişi tarafından yapılmış yorumlarla karşılaşacağınızdan eminim.

Gökeç
Ziyaretçi
Gökeç

Merhaba,ne tarz bir sorun yaşadınız acaba?ben de kendisiyle görüşücem bilgi verirseniz sevinirim

Cidem
Ziyaretçi
Cidem

Ben hakan beyin işini çok beğeniyorum harika bir doktor işinin etkisi on Numara kesinlikle tercih etmelisiniz