Doktor Hakan Kerem

Doç. Dr. Hakan Kerem hakkında hasta yorumları ve genel bilgiler ayrıca estetik cerrahi işlemleri ve medikal estetik tecrubeleri, doktor hakkında şikayetler ve olumlu olumsuz yazılar.

Doç. Dr. Hakan Kerem Estetik Cerrahi işlemlerde ; Meme Büyütme, Meme Küçültme, Rinoplasti, Liposuction ve Vücut Şekillendirme uygulamaları uzmanlık alanlarıdır. Yüz Bakımı, Vucut Bakımı ve Cilt Bakımlarıda yapmakdadır.Doç. Dr. Hakan Kerem Hakkında internet ortamında hasta ve bilgili deneyimli olan kişilerin paylaşımlarını araştırdık, ayrıca sosyal medya hesabınıda inceledik sizlere özetleyerek bilgiler paylaşmakdayız.

Doç. Dr. Hakan Kerem İzmir’de Estetik Cerrahi İşlemlerini Yapmakdadır, İnternet Ortamında Doktor hakkında yazılan veya paylaşılan pek bir yazı bulamadık. Doç. Dr. Hakan Kerem Hakkında hastaları ameliyat öncesi ve sonrasında yaşanan süreclerde yaşadıklarını paylaşmamış ve neredeyse ulaşılmazlar. Doç. Dr. Hakan Kerem Sosyal medya hesabında paylaşımlar yapmamakdadır hastalarının foto veya videolarını ameliyat öncesi ve sonrası olarak paylaşımlar yapmamakdadır. Belki gizlilik doğrultusunda yapmıyorda olabilir veya olumlu olumsuz yazılar ve eleştirilerden sakındığı içinde olabilir. Sanal ortamda adının geçtiği olumlu olumsuz yazılardan rahatsız oluyor olabilirde.

Doktor Hakan Kerem
Doç. Dr. Hakan Kerem Hasta Yorumları ve Genel Bilgiler.

Adres ve İletişim Bilgileri:

0232 421 26 44
0530 791 26 44
0530 791 26 45

CUMHURİYET BLV. ALAN APT. NO:140 K:2 D:4 ALSANCAK/İZMİR

Doç. Dr. Hakan Kerem Hakkında Olumlu olumsuz pekbir paylaşım bulamadık Sizler Bilgi ve Deneyimlerinizi Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Siyahbeyaz

Doktorlar hakkında yorumlarda bulunabilir faydalı bilgileri paylaşabilirsiniz.

Doktor Hakan Kerem” için 2 yorum

 • 12 Ekim 2019 tarihinde, saat 17:55
  Permalink

  Sosyal medyada kendine başarılı süsü verebilen bir estetisyendir kendisi. Tek başarısı kendisini iyi pazarlamasından gelir. Doktor demeye dilim varmıyor kendisine. Plastik cerrah demeyelim de estetik uzmanı olma yolunda çabalıyor demek daha uygun olur. Çok yakında burada benim gibi kendisi tarafından mağdur edilen birçok kişi tarafından yapılmış yorumlarla karşılaşacağınızdan eminim.

  Yanıtla
 • 15 Ekim 2019 tarihinde, saat 16:55
  Permalink

  Ben hakan beyin işini çok beğeniyorum harika bir doktor işinin etkisi on Numara kesinlikle tercih etmelisiniz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir