Doktor Güray Yeşiladalı

Doktor Güray Yeşiladalı
Op. Dr. Güray Yeşiladalı – Hakkında Hasta Yorumları ve Genel Bilgiler.
Op. Dr. Güray Yeşiladalı – Hakkında Hasta Yorumları ve Genel Bilgiler.

Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitiminin son senesinde Türk – Alman Doktor Birliği bursu ile Almanya’da Giessen Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

Op. Dr. Güray YEŞİLADALI, mesleki çalışmalarına 2016 yılından beri Şişli – İstanbul’da kurduğu Vanity Estetik Kliniği’nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, dünyanın en prestijli cerrahi kulübü olan Uluslarası Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneğine (ISAPS) kabul edilmiş 57 Türk cerrahtan biri olmakla birlikte Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD), Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (EBOPRAS) ve İstanbul Tabip Odası gibi pek çok mesleki kuruluşun üyesidir.
Op. Dr. Güray YEŞİLADALI, yapmış olduğu esetik cerrahi işlemler.

Meme Büyütme, Jinekomasti, Dudak Estetiği, Kalça (Popo) Estetiği, Botox, Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe, Genital Estetik, Karın Germe.

Doktor Güray Yeşiladalı Hakkında internet ortamında biraz araştırmalar yaptık ve doktor hakkında pek olumsuz bir yazı ve şikayetle karşılaşmadık. kime hastaları ve doktoru bilen kişiler doktorun iyi birisi olduğunu ve işini severek yapan bir doktor olduğundan bahsetmiştir.

Doktor Güray Yeşiladalı Sosyal medya hesabında daha çok dolgu ve botox resim ve videolarını paylaşmış doktorun yabancı hastalarıda var dışardan gelip ameliyat olup giden. Doktor hakkında pek olumsuz yazı ve tavırla karşılaşmadık sosyal medya hesabında zaten sosyalmedya hesapları genelde herzaman olumlu yazılarla dolu olur.

Doktor Güray Yeşiladalı Hakkında sizlere söylebileceğimiz sadece sıradan bir doktor yani hakkında olumsuz paylaşımların yapılmadığı hatta bir kaç övgüden de bahsedebiliriz doktor hakkında bulabildiklerimiz şimdilik bukadar.

Sizlerde doktor hakkında bilgi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Siyahbeyaz

( www.KadincaKonular.Com ) Forum Paylaşım Adresimize Girerek Sizlerde Paylaşımlarda Bulunabilir, Faydalı Konuları Takip Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir