Doktor Gülay Boztosun 2022

Doktor Gülay Boztosun

Doktor Gülay Boztosun Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

C. Ü. Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığını alan Opr.Dr. Gülay Boztosun kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Adres : Bağdat Cd No:341 Muratoğlu Apt. Kat4 Kapıno10, İstanbul Gülay Boztosun Muayenehanesi

Doktor Gülay Boztosun Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Burun eğriliği, Yağ Bezesi, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti

Doktor hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ameliyat deneyimleriniz ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Doktor hakkında sorucak olduğunuz sorular ve cevaplanan yorumlar önemlidir, ameliyat düşünen kişilere yol gösterici ve yardımcı olur, bu yüzden bilgi ve deneyimlerinizi sorularını bizlerle paylaşın.

Doktor araştırmalarının öneminden sizlere aşağıdaki nasıl doktor araştırmalıyız linkinde bahsettik, bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sizlerde Doktor Op. Dr. Gülay Boztosun  Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın