Doktor Gökhan Haytoğlu 2022

Doktor Gökhan Haytoğlu

Doktor Gökhan Haytoğlu Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olur olmaz, Tıpta Uzmanlık Sınavı’na girdi ihtisasını Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda yapmaya hak kazandı. İhtisasını bitirdikten sonra mecburi hizmetimi Kırklareli Devlet Hastanesinde tamamladı. Ardından İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göreve başladı. Şu an İstanbul Levent’te özel bir klinikte mesleğini icra ediyor.

Doktor Gökhan Haytoğlu Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Dudak Büyütme, Cilt Estetiği, Dövme Silme, Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın) , Botoks Enjeksiyonu, Rinoplasti, Meme Estetiği, Göğüs Kası Protezi, Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme), Liposakşın, Kulak Estetiği, Genital Estetik, Meme Küçültme, Burun Estetiği, Meme Büyütme, Dolgu, vb ve daha fazla estetik cerrahi alanında hizmet vermekdedir.

Doktor Tahir Gökhan Haytoğlu Muayenehanesi

Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. Seven Apt. No:18 K:2 D:2 Nişantaşı, Şişli -İstanbul

Sizlerde Doktor Gökhan Haytoğlu Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın