Doktor Gökçen Ayyıldız

Op. Dr. Gökçen Ayyıldız – Kimdir Hakkında Bilgiler.

Op. Dr. Gökçen Ayyıldız 1976 yılında İskenderun’da doğdu. Tıp eğitimini 2002 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Tus sınavında aldığı başarılı sonuçla girmeye hak kazandığı Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde uzmanlık eğitimini 2010 yılında tamamladı. Gaziantep Doktor Ersin Soyer Devlet Hastanesi’nde yaptığı hizmet görevi sırasında çok sayıda rekonstrüktif ve estetik ameliyat gerçekleştirdi. Estetik cerrahi ameliyatlar üzerine yoğunlaşmaya karar vererek 2012 yılında mesleğini en verimli şekilde devam ettirebileceği şehir olan İstanbul’a yerleşti. Özel hastanelerde çeşitli, çok sayıda başarılı estetik ameliyatlar ve kozmetik işlemler gerçekleştirdi. En son 100 yataklı özel bir Hastanenin Başhekimliğinide yaptıktan sonra 2017 yılında Nişantaşı’nda kendi kliniğini kurdu. Bu süreçte bir çok ulusal ve uluslararası bilimsel toplantıya katılıp Estetik ve Plastik cerrahi konusunda bilgilerini güncellemiştir. Halen hastalarını Nişantaşı’ndaki kendi kliniğinde kabul etmeye devam etmektedir.

Op. Dr. Gökçen Ayyıldız – Hakkında Hastalarının Yapmış Olduğu Yorumlardan Bazılarını inceledik ve olumlu mesaj ve paylaşımlarda bulunduklarını fark ettik. İnternet ortamında adından cok fazla bahsedilmeyen estetik doktor olan Op. Dr. Gökçen Ayyıldız , hakkında şikayet ve olumsuz fazla yazıylada karşılaşmadık.

Op. Dr. Gökçen Ayyıldız , Hakkında Bilgi ve Deneyimlerinizi Alt Kısımda Bulunan Yorum Bölümünden Bizler ve Okurlarımızla Paylaşabilirsiniz

Siyahbeyaz

( www.KadincaKonular.Com ) Forum Paylaşım Adresimize Girerek Sizlerde Paylaşımlarda Bulunabilir, Faydalı Konuları Takip Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir