Doktor Gökçen Ayyıldız 2022

Doktor Gökçen Ayyıldız

Doktor Gökçen Ayyıldız Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Op. Dr. Gökçen Ayyıldız 1976 yılında İskenderun’da doğdu. Tıp eğitimini 2002 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Tus sınavında aldığı başarılı sonuçla girmeye hak kazandığı Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde uzmanlık eğitimini 2010 yılında tamamladı. Gaziantep Doktor Ersin Soyer Devlet Hastanesi’nde yaptığı hizmet görevi sırasında çok sayıda rekonstrüktif ve estetik ameliyat gerçekleştirdi. Estetik cerrahi ameliyatlar üzerine yoğunlaşmaya karar vererek 2012 yılında mesleğini en verimli şekilde devam ettirebileceği şehir olan İstanbul’a yerleşti. Özel hastanelerde çeşitli, çok sayıda başarılı estetik ameliyatlar ve kozmetik işlemler gerçekleştirdi. En son 100 yataklı özel bir Hastanenin Başhekimliğinide yaptıktan sonra 2017 yılında Nişantaşı’nda kendi kliniğini kurdu. Bu süreçte bir çok ulusal ve uluslararası bilimsel toplantıya katılıp Estetik ve Plastik cerrahi konusunda bilgilerini güncellemiştir. Halen hastalarını Nişantaşı’ndaki kendi kliniğinde kabul etmeye devam etmektedir.

Doktor Gökçen Ayyıldız Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu.

Sizlerde Doktor Gökçen Ayyıldız Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın