Doktor Gamze Bektaş 2022

Doktor Gamze Bektaş

Doktor Gamze Bektaş Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op. Dr. Gamze BEKTAŞ, 1980 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonra 2005 yılında İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği’nde 6 ay asistan olarak çalışmalar yapmıştır. İhtisasını ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bilim Dalı’nda yapmış ve 2012 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Bu süre zarfında mikrocerrahi üzerine yoğun bir çalışma sürdürerek dünyanın ilk rahim nakli, Türkiye’nin ilk kol nakli ve yüz nakli ameliyatlarını gerçekleştiren ekibin üyesi olmuştur.

Adres: Harbiye Mah. Kadırgalar Cad. No: 8 Açık Hava Apt. Kat: 5 Daire: 16 Şişli, İstanbul ANKA Klinik

Op. Dr. Gamze BEKTAŞ, Türk Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin İzmir’de gerçekleştirilen 33.Ulusal Kurultayı’nda Asistan Bildiri Yarışması Klinik Dalda ”Alt Dudak Rekonstrüksiyonunda; Fonksiyonel Grasilis Kas Flebi ile Deneyimlerimiz” başlıklı çalışması ile birincilik ödülüne layık görülmüştür. 2011 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Derneği tarafından Belçika ve Yunanistan’da düzenlenen yazılı ve sözlü sınavları geçerek “European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery” sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü 2012-2013 yılları arasında Tatvan Devlet Hastanesi’nde yerine getirmiş olan Op. Dr. Gamze BEKTAŞ, mecburi hizmeti sonrasında Antalya’ya gelerek Prof. Dr. Ömer Özkan ile beraber Ömer Özkan Klinik bünyesinde 2 yıl çalışmıştır. Bu süre boyunca burun cerrahisi ve ameliyatsız yöntemlerle yüz gençleştirme üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Mesleki çalışmalarına İstanbul’da kurucusu olduğu Klinik Anka’da devam etmektedir. 

Doktor Gamze Bektaş Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları

Sizlerde Doktor Gamze Bektaş Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın