Doktor Ferruh Bingül 2022

Doktor Ferruh Bingül

Doktor Ferruh Bingül Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

1995 yılında Eskişehir Osmangazi üniversitesi Tıp Fakültesinden tıp doktoru olarak mezun oldu Ankara’da uzmanlık eğitimini ihtisasımı tamamlayarak Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu40′a yakın ulusal ve uluslar arası bilimsel yayınım, 50′den fazla yurt içi ve yurtdışı kongre katılımı ve 20′ye yakın kongrede sunu poster ve davetli konuşmacı olarak etkinliği bulunmaktadır. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD) üyesidir. Halen Ankara’da Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak kendi kliniğinde çalışmakta.

Doktor Ferruh Bingül Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Klinik adresi: Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cd. Next Level Loft Ofis Kat:5 No:4 D:19 (Bayındır Hastanesi Arkası) Söğütözü Çankaya / Ankara

Sizlerde Doktor Ferruh Bingül Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın