Doktor Ferruh Bingül

Doktor Ferruh Bingül
Op. Dr. Ferruh Bingül – Hakkında Genel Bilgiler ve Hasta Yorumları..
Op. Dr. Ferruh Bingül – Hakkında Genel Bilgiler ve Hasta Yorumları..

91995 yılında Eskişehir Osmangazi üniversitesi Tıp Fakültesinden tıp doktoru olarak mezun oldu Ankara’da uzmanlık eğitimini ihtisasımı tamamlayarak Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu40′a yakın ulusal ve uluslar arası bilimsel yayınım, 50′den fazla yurt içi ve yurtdışı kongre katılımı ve 20′ye yakın kongrede sunu poster ve davetli konuşmacı olarak etkinliği bulunmaktadır. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD) üyesidir. Halen Ankara’da Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak kendi kliniğinde çalışmakta.Dr. Ferruh Bingül yapmış olduğu estetik cerrah ve medikal estetik çeşitleri

Burun estetiği, Burun Estetik Revizyon Ameliyarları, Meme Estetiği, Yüz Estetiği, Vucut Estetiği, Ameliyatsız Estetik Çeşitleri, Medikal Estetik.

Doktor Ferruh Bingül Daha cok meme estetiği yapan bir doktor olarak ön plana cıkmakdadır.

Doktor Ferruh Bingül Hakkında sizler için araştırmalar yaptık sosyal medya hesabı web paylaşım siteleri ve 2 doktor sitesinde.

Doktor hakkında öncelikle şikayetleri araştırdık, Doktor Ferruh Bingül hakkında şikayetlerle karşılaştık bunlar estetik cerrahi başarısızlıklar, ameliyat sonrası umursamaz ilgisiz tavırlar ve son donem asistanı hakkında bile şikayetler var. Hakkında ilginç olan reklam gibi gelen yazılarda yazılmış doktor sitelerinde ve paylaşım sitesinde.

Doktor Ferruh Bingül Estetik cerrahi işlemlerinden memnun kalan hastalarda var, meme estetiği ön planda bu cerrahi işlemlerde.

Sosyal medya hesabını onaylı takip olarak kullanmakdadır, bence bunun yerine herseyin ortada olduğu ameliyat öncesi ve sonrası resim videolar paylaşmalı tabiki hastanın onayını alarak birde hasta paylasımlarında yorumları acık tutmalı. Sosyal medya estetik cerrahi işlemlerde cok altadmacı olabilir ve buda buyuk hata yapmanıza neden olabilir. Buyuk hatadan kastımız doktor secimidir.

Estetik ameliyatlar önemli bir ameliyatdıri, kesinlikle cok araştırın aceleye getirmeyin ameliyat sonrası psikolojik durum ve ruh haliniz sürekli değişicekdir bu yüzden sabırlı bir şekilde araştırmanızı yapın sosyal medya hesabına güvenmeyin doktorların, hastalarıyla görüşmek ve konuşmaya calısın.

ulaşım ve iletişim

Klinik adresi: Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cd. Next Level Loft Ofis Kat:5 No:4 D:19 (Bayındır Hastanesi Arkası) Söğütözü Çankaya / Ankara

Tüm Sorularınız için Pazartesi – C.tesi : 9:00 – 17:30 saatler arası;
Tel: 0(312) 446 47 50 – Tel: 0(312) 446 47 51

Sizlerde Sayfanın Alt Kısmına Doktor Hakkında Yorum ve Deneyimlerinizi Yazabilirsiniz.

Siyahbeyaz

( www.KadincaKonular.Com ) Forum Paylaşım Adresimize Girerek Sizlerde Paylaşımlarda Bulunabilir, Faydalı Konuları Takip Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir