Op. Dr. Fatih DAĞDELEN Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni 1993 yılında bitirmiştir. Sonrasında doğrudan meslek hayatına atılan Fatih DAĞDELEN, mesleki yetkinliğini geliştirmek için yurtdışı eğitimlerine ve kurslara da devam etmiştir. “Fatih DAĞDELEN kimdir?” sorusunun cevabını kısaca alanında uzman bir estetik cerrah olarak vermek mümkündür. Fatih DAĞDELEN doktor olarak oldukça başarılı olmakla birlikte kurduğu kliniğin başarısı sayesinde girişimcilikte de oldukça başarılıdır. Dr. Fatih DAĞDELEN başta Avrupa olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesinden hastaya hem Avrupa’da hem de Türkiye’de hizmet sunmaktadır.

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN plastik cerrah olarak birçok vücut bölgesinde uzmanlaşmış durumdadır. “Fatih DAĞDELEN nasıl bir doktor?” sorusunun cevabını farklı ameliyat türleri için farklı şekilde vermek mümkündür. Fatih DAĞDELEN eğitim olarak birçok meslektaşıyla benzer özelliklere sahiptir. Fatih DAĞDELEN hakkında eğitiminin niteliği konusundan söylenebilecek herhangi farklı bir argüman bulunmamaktadır. Fatih DAĞDELEN özgeçmiş bilgileri de lisans, kurslar ve yurtdışı eğitimler ile doludur. Fatih DAĞDELEN biyografi bilgilerinin doktorlukla alakalı olmayan kısımları biz hastalarını alakadar etmediği için yer vermiyoruz. Sonuç olarak “Op. Dr. Fatih DAĞDELEN kimdir?” sorusu, mesleki kariyerinde oldukça başarılı; kendi kliniğini açarak insanlara hizmet sunan gayet eğitimli bir operatör doktor olarak karşımıza çıkmaktadır.

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN Şikayet Konusu

Fatih DAĞDELEN şikayet konuları, verilen hizmet ve hasta sayısının oldukça fazla olmasından dolayı birçok platformda bulunmaktadır. Fatih DAĞDELEN mağdurları olarak kendini tanıtan insanlar özgürce yorumlarını birçok platformda yapabilmekte, birçoğunda ise bu engellenmektedir. Bu noktada oldukça dikkatli olmanızda fayda vardır. Hem olumlu hem de olumsuz yorumları herkesten dinlemek sizin zararınıza olacaktır. Doğrudan Op. Dr. Fatih DAĞDELEN‘e muayene olmuş – tedavi olmuş insanlara ulaşarak onların yorumlarını almanız daha faydalıdır. Fatih DAĞDELEN saç ekimi şikayet gibi başlıklarla açılan konulardaki insanların ne kadar güvenilir olduğu, anonim olduğu için her zaman tartışmalıdır. Aynı şekilde Fatih DAĞDELEN saç ekimi yorum ve genel olarak Fatih DAĞDELEN yorumlar gibi başlıklar da yanıltıcı olumlu – olumsuz bilgiler içerebilmektedir.

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN
Op. Dr. Fatih DAĞDELEN

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN Burun Estetiği

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN burun estetiği konusunda hizmet sunmaktadır. Neredeyse tüm kliniklerinde özel görüntüleme ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Fatih Dağdelen burun estetiği yorumlar konusunda da oldukça iyi bir durumdadır. Yine de kendinizin doğrudan tedavi olmuş birine ulaşarak son yorumunu almanız faydalı olacaktır. Fatih DAĞDELEN burun konusunda kendisini epey geliştirmiş, kliniğine bu konuda gerçekten uzman olan doktorları almış bir isimdir. Fatih DAĞDELEN burun estetik cerrahisi kesinlikle güvenilir olmakla birlikte oldukça kritik bir operasyon olmasından dolayı karar vermeden önce ince eleyip sık dokumak gerekir.

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN Estetik Fiyatları

Fatih DAĞDELEN estetik fiyatları 2020 yılında olduğu gibi Fatih DAĞDELEN estetik fiyatları 2021 yılında da birçok hasta için uygundur. 2020 ile 2021 yılı arasındaki temel fark Türkiye’de enflasyona bağlı artıştır ki yurtdışı tedavilerinde böyle bir sorun yoktur. Örneğin Fatih DAĞDELEN burun estetiği fiyatı Türkiye için yaklaşık %30 zamlanmışken, yurtdışı kliniklerde herhangi bir değişim gözlenmemiştir. Fatih DAĞDELEN fiyat olarak, tecrübesinden de kaynaklı birçok doktordan daha yüksektir.

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN fiyat listesi konusunda ne yazık ki bir liste paylaşmak söz konusu değildir. Bunun temel sebebi her hastanın farklı özelliklere ve ihtiyaçlara sahip olmasıdır. Eğer fiyat almak istiyorsanız mutlaka telefon ile aramalı ya da doğrudan kliniğe gitmelisiniz. Dr. Fatih DAĞDELEN fiyatları olabildiğinde uygun tutmaya çalışmaktadır. Fatih DAĞDELEN ücretleri kaliteye göre görece uygun olduğundan dolayı da ciddi bir yoğunluk olduğunu söylemek mümkündür. Fatih DAĞDELEN muayene ücreti bulunmakla beraber eğer ameliyat konusunda anlaşılırsa bu ücret alınmamakta ya da iskonto yapılarak ameliyat fiyatının içerisine cüzi bir miktarda dahil edilmektedir.

Fatih DAĞDELEN ameliyat fiyatları, Fatih DAĞDELEN karın germe fiyatları, Fatih DAĞDELEN liposuction fiyatları ve Fatih DAĞDELEN yağ aldırma fiyat bilgisi almak istiyorsanız doğrudan iletişim adreslerinden kendisine veya kliniğine ulaşmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN İletişim Bilgileri

Fatih DAĞDELEN adres ve Fatih DAĞDELEN hastane adres bilgileri Dora Hospital ile aynıdır. Kendisi ilgili hastane ve diğer şubelerinde hizmetlerini devam ettirmektedir. Aynı şekildeFatih DAĞDELEN nerede çalışıyor” sorusunun cevabı da bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Op. Dr. Fatih DAĞDELEN iletişim için telefon numarasını kullanmaktadır. Kendisiyle 0507 178 1779 üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Hem arayarak hem de Whatsapp üzerinden iletişim imkanları söz konusudur.

Fatih DAĞDELEN hangi hastanede çalışıyor şeklinde bir merakınız söz konusu ise bu Dora Hospital olarak cevaplanabilir. Fatih DAĞDELEN klinik bilgileri ise Dora Hospital şubeleri şeklinde cevaplanabilir. Fatih DAĞDELEN hastanesi ve Fatih DAĞDELEN numarası ise makalemizde yer almaktadır. Ayrıca en iyi estetik cerrahi doktorları listemizi de kontrol edebilirsiniz.

“Op. Dr. Fatih DAĞDELEN Kimdir? Yorumlar – Şikayetler” üzerine 20 yorum

 1. Kesinlikle Fatih Dağdelen’i önermiyorum. Göğüs büyütme ameliyatı oldum. İkisinin büyüklüğü birbirinden farklı ve asimetrik. Tekrar gidip gösterdiğim de boyutuna takılma göğüslerin böyle normal. Ufak bir kesik için tekrar bıçak altına yatmaya değmez dedi. Sonra tekrar kafama taktım yazdım onlara ama kesinlikle ilgilenmiyorlar. Asistanları ilgileniyormuş gibi yapıyorlar. Ondan ona yönlendiriyorlar. Hatta tekrar fotoğraf gönderdim ve bana normal olduğunu söylediler ama kesinlikle göğüslerim normal değil. SAKIN GİTMEYİN ONA SAKIN!!!! Paranıza yazık etmeyin. Bana tadilatın parasını üstlenip sadece anestezi parası alacaklarını söylediler ondan sorna da kayboldular. Hala yazıyorum ama mesajımı okumuyorlar bile.

  Cevapla
 2. İki hafta önce Stuttgartdan gittim karın ve bel yağlarımı aldırttım Almanyadaki doktorlar karın germe olmadan mutlu bir sonuç olmaz dediler ben karın germe gerekmedigine inanıyordum iki çoçuk annesiyim ve Dr. Fatih Dagdelene yazdım ve bir kaç resim attım buradaki doktorların dedigini yazdım ve resimleri incelemiş bana geri döndü ve karın germeden kendisinin bunu yapabileceğini yazdı bana çok güvence verdi çok korkuyordum çünkü 9 yıl düşündüm kararsızdım ve bir anda o güvenle uçtum Türkiyeye Dora Hospitala çok iyi karşılandım Havalimanından aldılar ve şuan çok mutlu bir şekilde döndüm tüm ekibine ve Fatih Dagdelene tşk.

  Cevapla
 3. Ben Fatih beyin bir meslektaşı olarak annemle geldim. Annem meme küçültme ,karın germe ve liposuction ameliyatları oldu. Fatih beyin ilgi alakasında hiçbir sıkıntı yoktu. Hastanede kalırken her gün vizitlerinde uzun uzun bizle ilgilendi. Taburcu olduktan sonra da 2 kez kontrole çağırdı. Bugün annemin ameliyatının 15.günü bizimle ağvaya gezmeye bile gelebildi. Fatih beye teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Kesinlikle katılıyorum burada olumsuz yorumların hepsinin subjektif olduğunu düşünüyorum kendisi tam tersi ilgili ve ciddi bir doktor olduğu gibi aynı zamanda gereksiz ameliyat ta yapan bir hekim değil…
   Burada yazılanlar işini iyi yapan bir hekime büyük haksızlık
   Teşekkürler Fatih hocam

   Cevapla
 4. Bu adamın dolandırıcı oldugunu sonradan ögrendim mahlesef bilseydim ayagımı atmazdım hastanesine .Bu kadar sorumsuz doktor görmedim sakın ama sakın gitmeyin hiç ilgilenmiyor hiç bakmıyor bile ! Diploma yı kasaptan almış sanırım. Bişektomi ameliyatini bile yapamadın kim bilir kimlerin daha canını yaktın ! İnş seninde canın yanması dileğiyle!

  Cevapla
  • Sen çok yalancı birisin bence Süper bir doktor bende gittim iki hafta önce hiç öyle birşeyle karşılaşmadım süper bir kadro Stutgartan gittim karın ve bel yağlarımı aldırtdım ve çok mutlu geri döndüm kesinlikle tavsiye ediyorum çok başarılı

   Cevapla
 5. Öncelikle, bir öğretim üyesi ve 10.03.2021 de göğüs küçültme ameliyatı olarak bu yorumu yazıyorum. Kendisiyle de önceden bir tanışıklığım veya arkadaşlığım da yoktur. Tamamen objektif yorumlarım aşağıdaki gibidir;
  Dr. Fatih Dağdelen hakkında yazılan tüm yazılan olumsuz yorumların hepsi, süreci geçiren bir hasta olarak gerçeği yansıtmamaktadır. Kısaca maddeler halinde yazmak istiyorum;
  1.Ücretsiz görüşme olmasına rağmen yaklaşık 40 dakika zaman ayırdı ve ameliyatı ve ayrıntılarını en ince detayıyla anlattı, ameliyat süreci de tamamen anlattığı gibi gerçekleşti.
  2.Çok mütevazi, sabırlı ve ilgili bir doktor..
  3.Akademik anlamda ve vaka sayısı anlamında da çok süper…
  4.Ameliyat yaptığı Dora Hospital ve tüm çalışanlarına da ayrıca teşekkür ediyorum.
  5.Ameliyat öncesi, esnası ve sonrasında da bizzat kendisi ilgilenmiş ve ameliyat sürecim çok rahat geçmiştir.

  Estetiğin duayeni, Fatih Dağdelen’e hiç tereddütsüz gidebilir ve kendiniz bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Cevapla
 6. asla gitme olma yapma,,, yillar once burun ameliyati oldum nefes alma fonksiyonumu mahvetti, almanyada ustune iki ameliyat olmak zorunda kaldim ne yazikki hala nefesim tam degil, aktif spor hayatimi bitirdi, cok pismanim fakat is isten gecti, sakin reklamlarina kanipta kendini mahvetme, turkiyede cok degerli doktorlar var kesinlikle bu sahisa gitme pisman olursun, asagidaki yorum yorum yapan arkadaslar tamamen durust dediklerine katiliyorum, ve ek olarak sen bu sagis icin 100 tl 1000 tl yada 2000euro dan baska hicbirsey degilsin, parayi alinca yuzune bile bakmiyor, kasaptan farksiz arkadasin teki iyi demis, senin duygularin hislerin sagligin zerre kadar umrumda degil, kendisi gibi cok kotu calisma kadrosu var seni asagilar dalga gecer ve ustten bakarlar ben bunlarin hepsini yasadim, sadece ben degil tahmin edemeyecegin kadar bircok kiside aynisini yasadi, peki hala nasil bu sahis hala bu kadar populer? cevabi cok basit REKLAM!!!
  asla hatasini kabul etmiyor ve duzeltmek icin hicbir cabada bulunmadigi gibi seni kandirmak icin her yolu deniyor, ben cok pismanim bu sahisla karsilastigim icin, avukatimla konustum cok buyuk dava acar rezil eder butun dunyaya gercek yuzunu gosteririz dedi, fakat nede olsa turk dedik ve vazgectim, ben yandim, insaallah baskalari yanmaz, dikkatli olun canlar, herkese selamlar

  Cevapla
 7. Sakin ama sakin tercih etmeyin. Ben burun estetigi yaptirdim kendisine burnumda halen devyasyon var , görünümü güzel degil (tekrar olacagim), çok ilgisiz, ameliyattan önce sadece 5 dakika gördüm.

  Cevapla
 8. Ben F…. Dagdelene ameliyat oldum geçen sene ve sonuç bor kabus. Arkadaşlar olmayı düşünen varsa lütfen ama lütfen tekrar düşünsün . Durumu anlattığımda benim üstüme yürüdü… paranızı alana kadar. Aldıktan sonra ne ameliyata kendi giriyor girse bile 4 ameliyatı bir arada yapıyor. Şu an bu doktorun almanyadan İsviçre de çok maduruyum var. Hakkında yüzlerce şikayet var. Konustugum kız ölümden döndü ve şu an feci durumda. Lütfen arkadaşlar sesimizi duyuralım. …

  Cevapla
 9. Merhaba. Yorumuma Sn. Fatih Dağdelen’e teşekkür ederek başlamak isterim…Yanlış olmasın, 2003-2004 yılı gibi burnuma kaza ile evde aldığım basit bir darbe neticesinde dışarıdan hiçbir görüntü sorunu olmamakla birlikte bir süre sonra nefes alamama, uykuda sürekli hırıltı ve horlama sebepleriyle çok eski ve bilinen bir hastaneye, bir profesöre gittim, ameliyat için randevu verildi. Eve döndüğümde tesadüfen rahmetli Oya Aydoğan’ın da bulunduğu bir programda ilk defa Sn. Fatih Dağdelen Beyefendi’yi gördüm ve güncel konum olması sebebiyle dikkatimi çekti. O dönemde Bağdat Caddesi’nde sanırım F&F diye bir estetik merkezi vardı. Randevuları dolu olduğu halde iki kez ücretsiz arada beni kabul ettiler, detaylı bir şekilde anlattılar, dış görünümüyle ilgili bir bilgisayar programında üç aşağı beş yukarı olasılık sonucunu gösterdiler. Ayrıca ameliyata rağmen (yanlış ifade ediyorsam özür dilerim) bir bir buçuk yıl sonra kıkırdağın kaynaması vs. yani doktor ve ameliyat başarısından bağımsız olarak basit ve minik bir değişiklik olabileceğini böyle bir durumda kendisine gitmemi ve ameliyathane ücreti dışında bir taleplerinin de olmayacağını dile getirdiler. Ayrıca iki ameliyathane alternatifinden ekonomik olanı da diğerine göre sebepleriyle açıkladılar. Tek bir rakam söylendi. Ameliyat ücreti konusunda bir ricada bulunmama da gerek kalmadı. Bana burun ameliyatının en zor ameliyatlardan birisi olduğunu çünkü bizim için en önemli noktada olması sebebiyle bu değişime aynı zamanda psikolojik olarak da hazır hissetmemiz gerektiğini dile getirildi. Kendisine pek çok hastanın fotoğrafla geldiğini, başkalarına benzer burun estetiği istediklerini ancak kişinin dudak burun yüksekliği, çehresine göre herkese her şeyin değil, uygun olanın yapılabileceğini özellikle vurguladılar. Hatta bir elden çıkmış, farklı tiplerde aynı uygulamanın ne kadar da başarısız bir görüntü olduğunu, hatta bakıldığında bu ameliyatın imza gibi kimin elinden çıktığının tahmin edilebildiğini belirtti. Sonra bunun ne demek olduğunu, benzer yüzleri gördükçe yıllar içinde anlamış oldum. Ameliyat başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Sanırım Ağustos 2003 ya da 2004 idi. Nereden baksanız 16-17 yıl önce…O gün, benden üç saat önce göğüs estetiği yaptıran ve beni ziyarete gelen bayanın da memnuniyetini hatırlıyorum. Annesini programların izleyici profili olarak oldukça uzun yıllar ekranlarda gördük, kendisi de sahne aldığını, referansla geldiğini söylemişti. Ameliyattan sonra burun ucunun sol tarafındaki kıkırdağın sürekli masaj ile desteklenmesi gerektiği söylendi. O dönemde bunu yeterli düzeyde gerçekleştiremediğimi düşünüyorum ancak beni bu iğne ucu kadarlık “benden kaynaklı sorun” rahatsız etmiyor. Rahatsız etmiş olsaydı zaten bir buçuk yıl sonraki olası bağımsız senaryoyu zaten biliyordum. Ameliyat sonrası, yıllardan sonra ilk defa hava alabilmiş ve çok sevinmiştim. Ameliyattan yaklaşık 6 yıl sonra hamileliğimde ailemizdeki hastamız sebebiyle çok üzülmüş ve ağlamış olmaktan mütevellit burnumu çok fazla sildiğimden iç kısmında bir iltihaplanma yaşadım. Bu konuyla ilgisi olmamasına rağmen ne yapabileceğimi danışmak üzere güvendiğim için Fatih Bey’i aradım. O dönemde Dora Hospital’da idi. Kendisine gitmem durumunda hemen yardımcı olabileceğini söyledi. Hatta bekleme bölümünde sırf Fatih Bey için Almanya’dan geldiğini söyleyen hastaları vardı. Hamile olduğum için uyuşturucu alamayacaktım. Biraz canın yanabilir, iltihap için ilaç vereceğim ancak öncesinde onu çıkartmamız gerekiyor, dedi. Minik bir operasyonla o şişliği indirdi, acıdan kurtuldum. Bu operasyon için ödeme yapmak istememe rağmen hiçbir ödemeyi kabul etmedi. Çok kısa süre içinde de ağrı ve dayanılmaz acıdan kurtuldum. Sakinliği insana güven veriyor. Yine bir ihtiyaç olsa ya da referans vermem gerekse Sn. Fatih Dağdelen’i değerlendirmek isterim. Saygılarımla, M.T.

  Cevapla
 10. Berbat ilgisiz hic sormuyor nasil olunmali nasil olunacak hic hic ! Show sinema hep bos para dolandirma, guler yuz yok sakin gitmeyin!!!

  Cevapla
 11. Ben kesinliklen önermiyorum kasap gibi amaliyat yapiyor. Ben kendim Gögüs kücültme Amaliyati gecirdim. Gögüs hissimi kayip ettim ve asiri dikis izi kaldi üstellik almanyaya geri döndügümde kanimda intihap zehirlenmesi gecirdim tekrar amaliyat oldum. Aglayarak sekreteriylen görüstüm kendisi tenezür bile etmedi hastasiylan görüsmeye. Parayla isim olmaz diyor ya reklamlarda sadece gülüyorum o reklamini izliyince.

  Cevapla
  • Lütfen bana ulaşın. Sakın ona ameliyat olanlarla konuşmadan ameliyat olmayın. Şu an almanyadan yüzlerce şikayet var. Çok kötü davranıyor. Hem para verip paranızla rezil olup dayak yemek istemiyorsanız sakın. İnstagram hesabim rumialtunsoy

   Cevapla
   • Selam,ben 4 hafta sonra fatih daģdelene gitmeyi düşünüyorum ama bu yorumları şikayetleri okuduktan sonra korktum.

  • Mrh esra bende sana tavsiye etmiyorum
   Sana hic zaman ayırmıyor
   Fikrini almıyor
   Hemen kendine hangisi kolaysa onu yapıyor
   Tv de göründüğü gibi değil
   Direk ameliyata alıyor
   Onun icin secimini doğru yap

   Cevapla
  • Sakınnnnn. Beni de amelyat etti ve bacağım eskisinden berbat durumda. Arkadaşım İsviçredwn geldi ameliyat oldu kiz ölümden döndü. Önümüzdeki ay İsviçredwn 9. Ameliyatını olacak. Hakkında yüzlerce dava var. Ben kontrole gittiğimde benim üstüme yürüdü. Lütfen biz madur olduk başkası olmasın

   Cevapla

Yorum yapın