Estetik Doktor Eyüp Bozkurt 2022

Doktor Eyüp Bozkurt

Doktor Eyüp Bozkurt Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Tıp Doktoru ünvanını aldıktan sonra istanbul üniversitesi Temel Bilimler Bölümünde çalıştı. Daha sonra istanbul Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz ve Baş ve Boyun Cerrahisi ihtisasını tamamladı. Uzmanlık sonrası Burun ve Yüz Estetiği alanında yoğunlaşarak bu konuda çeşitli çalışmalarda bulundu. izmir Dokuz Eylül Üniversitesinde Endoskopik Sinüs Cerrahisi Kadavra uygulamalı eğitimine katıldı.

Op. Dr. Eyüp Bozkurt – Yaptığı işlemler

Burun Estetiği, Burun Revizyon Ameliyatları, Kepçe Kulak Ameliyatları, Göz Çevresi Estetiği, Yüz Germe Estetiği, Kaş Kaldırma, Dolgu, Mezoterapi, Alerjik Rinit ve Alerji Testleri, Ameliyatsız Yüz Gençleştirme, bunlar gibi bir cok işlemlerde bulunuyor.

İSTANBUL

Polat Tower – Doktorlar Merkezi, Zemin Jat, Yeşilçimen Sok No:12,
(Fulya Acıbadem Hastanesi Karşısı)
Fulya Mahallesi, Şişli / İSTANBUL

Sizlerde Doktor Eyüp Bozkurt Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Eyüp Bozkurt” üzerine 2 yorum

  1. Eyup Bozkurt operated on my girlfriend last year and she is very unhappy with the poor result both in terms of functioning and aesthetics. Doctor’s team is so far from being trustworthy, and his price is way too high for such an average level of service and incompetent work.
    Not recommending him at all 👎

    Cevapla

Yorum yapın