Doktor Esabil Eker

www.Estetikonerileri.net
Uzm. Dr. Esabil Eker – Hakkında Yorumlar ve Genel Bilgiler.Doktor hakkında internet ortaminda yapilan yorumlar ve şikayetleri sizler için özetleyerek paylaşiyoruz.

Uzm. Dr. Esabil Eker hakkında internet ortaminda hastaları tarafından yapılan yorumların birçoğunda. Olumlu mesajlarla karşilaştik, genelde hastaları ameliyat öncesi ve sonrasında iyi ve guzel sonuclar almışlar.

Yapmış olduğu bircok estetik ameliyat dışında sağlıksal olarak şikayetleri olan hastalarıda ameliyat etmişdir. İki işlemi bi arada yaptığı hastalarıda memnun olmuşlar yani burun da nefes problemi ve goruntu problemi olan hastaları guzel bir görünüş ve iyi bir nefes almasını sağlamış.

Hastalarının olumsuz mesajlarıda var tabiki onlardanda bahsedelim biraz.

Kimi hastaları ameliyat sonrasında sorunlar yaşadıklarıni belirtmiş örneğin oluşan ameliyat sonrası komplikasyon gibi durumlarda gozlem ve hasta doktor ilişkisini ağırdan alan tavırlar sergiliyormuş yani umursamazlık gibi.

Doktor hakkında iyi soylenenler ve kotu soylenenler tam anlamıyla ikiye ayrılmış, bir sitede 30 un ustunde yorum var hicbirtane olumsuz yazı yok bu dikkate alınması gereken bir olay cunku bir terslik var hicmi eleştiren olmaz, ikinci olarak populer bir sitede beğenen beğenmeyen iki gurup oluşmuş durumda yani gorsel delillerde var sıkıntılı estetik burun ameliyatları olduğunu ıspatlayan.

Doktor hakkında bizlerin izlemleri bunlardır ameliyat deneyimi olan hastaları ameliyat sonrası durumlarını paylaşmışlar yazarak goruntu olarak cok az ama yinede bilgilendirmek icin memnun olanda olmayan da. İki tarafda ameliyat olmayı duşunen diğer hastalar icin paylaşımda bulunarak yardımcı olmak istemişler, sizlerde bi takım araştırmalar yaparak fikir sahibi olabilirsiniz. İyi bir doktor araştırması yapmalısınız.Sizlerde doktor hakkında bilgi ve deneyimlerinizi sayfanın alt kısmındaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Eftelya
Eftelya
Estetikonerileri.Net
14 Ağustos 2019 15:59

Doktortakvimi gibi sitelerde hicmi olumsuz yazı olmaz her doktor övülmüş bu dr esabil eker. Oda super övülmüş yapmacık geliyor

1
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x