Doktor Esabil Eker 2022

Doktor Esabil Eker

Uzm. Dr. Esabil Eker – Hakkında Yorumlar ve Genel Bilgiler.

Doktor hakkında internet ortaminda yapilan yorumlar ve şikayetleri sizler için özetleyerek paylaşiyoruz.

Uzm. Dr. Esabil Eker hakkında internet ortaminda hastaları tarafından yapılan yorumların birçoğunda. Olumlu mesajlarla karşilaştik, genelde hastaları ameliyat öncesi ve sonrasında iyi ve guzel sonuclar almışlar.

Yapmış olduğu bircok estetik ameliyat dışında sağlıksal olarak şikayetleri olan hastalarıda ameliyat etmişdir. İki işlemi bi arada yaptığı hastalarıda memnun olmuşlar yani burun da nefes problemi ve goruntu problemi olan hastaları guzel bir görünüş ve iyi bir nefes almasını sağlamış.

Hastalarının olumsuz mesajlarıda var tabiki onlardanda bahsedelim biraz.

Kimi hastaları ameliyat sonrasında sorunlar yaşadıklarıni belirtmiş örneğin oluşan ameliyat sonrası komplikasyon gibi durumlarda gozlem ve hasta doktor ilişkisini ağırdan alan tavırlar sergiliyormuş yani umursamazlık gibi.

Doktor hakkında iyi soylenenler ve kotu soylenenler tam anlamıyla ikiye ayrılmış, bir sitede 30 un ustunde yorum var hicbirtane olumsuz yazı yok bu dikkate alınması gereken bir olay cunku bir terslik var hicmi eleştiren olmaz, ikinci olarak populer bir sitede beğenen beğenmeyen iki gurup oluşmuş durumda yani gorsel delillerde var sıkıntılı estetik burun ameliyatları olduğunu ıspatlayan.

Doktor hakkında bizlerin izlemleri bunlardır ameliyat deneyimi olan hastaları ameliyat sonrası durumlarını paylaşmışlar yazarak goruntu olarak cok az ama yinede bilgilendirmek icin memnun olanda olmayan da. İki tarafda ameliyat olmayı duşunen diğer hastalar icin paylaşımda bulunarak yardımcı olmak istemişler, sizlerde bi takım araştırmalar yaparak fikir sahibi olabilirsiniz. İyi bir doktor araştırması yapmalısınız.

Sizlerde doktor hakkında bilgi ve deneyimlerinizi sayfanın alt kısmındaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz

“Doktor Esabil Eker” üzerine 2 yorum

  1. babamin yanakta yumru ve goze yakin kisimda “ben” ameliyatini yapti esabil bey.hic memnun kalmadik fazla bilgi vermedi ameliyat hakkinda…goze yakin ben i biyiktan itibaren derin kesmis bu kadar derin kesi ye gerek varmiydi aciklamadi…dikis izi kaldi yuz gibi onemli bi yerde….babam yasli oldugu icin yuzundeki izi onemsemedi ama ben onemsiyorum…1 ay oldu dikislerin daha yarisi atti ameliyat oncesi hazirlama iyiydi babam 82 yasinda oldugu icin gerekli prosedurler yapildi lokal anesteziyle birlikte damardanda verildi damardana gerek varmiydi hic bir bilgi vermedi bize…bi o kadar kafami kurcaliyan biyiktan itibaren goze kadar kesi deri almis ulamis bu kadarini soyledi ama kesi cok derin ve yuzde iz kaldi….bunlari bize anlatmadi…hic memnun kalmadik

    Cevapla
  2. Doktortakvimi gibi sitelerde hicmi olumsuz yazı olmaz her doktor övülmüş bu dr esabil eker. Oda super övülmüş yapmacık geliyor

    Cevapla

Yorum yapın