Doktor Ersin Ülkür 2022

Doktor Ersin Ülkür

Doktor Ersin Ülkür Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Profesör Dr. Ersin ÜLKÜR 15 Nisan 1969`da doğdu. İlköğrenimini Ankara`da, orta öğrenimini Samsun`da ve lise öğrenimini İstanbul Kuleli Askeri Lisesinde tamamladıktan sonra 1993`te GATA Tıp Fakültesinden Tıp doktoru diplomasını aldı.

Adres: Caddebostan Bağdat Caddesi. No:271 Sella Palas Apt. Kat:1 D:1 E Polikliniği, Kadıköy, İstanbul Ersin Ülkür Muayenehanesi

 GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği ve Yanık Ünitesinde ihtisas yaptı. İhtisas süresinde Eylül 1998 ve Eylül 1999` da Londra`da Mount Vernon Hastanesinde, Temmuz 2000 de Glasgow` da Canniesburn Hastanesinde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. 2001-2003 yılları arasında Çorlu Asker Hastanesinde Plastik Cerrahi Kliniği şefi olarak görev yaptı. 2003 senesinde İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi`nde Yardımcı Doçent olarak göreve başlamaya hak kazandı. 2005-2006`da Amerika Birleşik Devletleri`nde Pittsburgh Üniversitesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde ve Cleveland`da Doktor Bahman GUYURON`ın kliniği olan “Zeeba Ambulatory Surgery Center” da estetik cerrahi, kraniofasial cerrahi, maksillofasial cerrahi ve genel plastik cerrahi konularında çalışmalarda ve araştırmalarda bulundu.

Kasım 2006`da girdiği doçentlik imtihanını başararak Üniversite Doçenti ünvanını aldı. Ağustos 2012 senesinde Üniversite Profesörü ünvanını aldı İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği ve Yanık Ünitesi`nde klinik şefi olarak görev yaptı. Özel çalışmalarını İstanbul Caddebostan Bağdat Caddesinde E polikliniğinde sürdürmektedir. Türk Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Estetik Cerrahi dernekleri üyesidir. 300 ün üzerinde yurtiçi ve yurtdışı makale ve tebliği bulunmaktadır.

Doktor Ersin Ülkür Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Doktor hakkında bilgi ve deneyimler için sorularınızı yorum kısmından yazabilirsin. Doktor araştırmalarında en iyi yöntemlerden birisi ameliyat deneyimi olan doktor hastasıyla görüşmekdir. Ameliyat deneyimleriniz var iste bunuda paylaşmalısınız bu bilgiler ve deneyimleriniz ameliyat düşünen kişilere fayda verici olur.

Sizlerde Doktor Ersin Ülkür Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

“Doktor Ersin Ülkür” üzerine 3 yorum

  1. Dr.ersin ulkure 27 ocak 2021 de karin germe operasyonu geçirdim. Surec zor değildi. Hergun bir önceki gune oranla daha iyiye gitti durumum. Sezeryan dogum ameliyat geçiren her kadin bu ameliyat surecinide rahatlıkla atlatabilir.doktorumunda harikaydı. Çok memnunum. Karin germe operasyonunda, benim için turkiyede 1 NUMARA, böyle bir operasyon düşünen varsa ,dogru adres PROF.DR.ERSİN ÜLKÜR’dur.Sonuc :düz ve kaslı bir karnim var artık 😊😊

    Cevapla
  2. 19.01.21 tarihinde göz kapağı ameliyatı ayrıca , göz altına yağ enjeksiyonu işlemi yapıldı. Doktor beyle ilk görüşmemden başlayarak , son aşamaya kadar , ekip olarak çok profesyonel şekilde detaylı tüm bilgiler verilerek ameliyat girdim. Sonrasında tüm kontrollerde aynı şekilde sorunsuz gerçekleşti. Ameliyat günü ve sonraki gün biraz göz kapaklarında ağrı değil ama ağırlık hissediliyor, 3.gün işe gidebildim ve yaklaşık 2 hafta sonra tümüyle iyileşti. Gözlerdeki gençleşme sonrasında tabii , botoks ve bir de dudak dolgusu işlemi yapıldı, muhteşem hissediyorum. Prof.Dr. Ersin Beye sonsuz teşekkürler ediyorum. Kendisine arkadaşımın tavsiyesi ile gitmiştim , ben de aynı şekilde herkese ısrarla tavsiye ederim.

    Cevapla
  3. Yıllardır burun ameliyatı olma hevesim vardı. Ancak dinlediğim ağrı sızı hikayelerinden sonra vazgeçiyordum. Meme büyütmeye karar verdim. İki doğum sonrası zamanı geldi diye düşündüm. Çok araştırdım. Bi çoğu akademik ünvanı olmayan yerlerden yüksek fiyat teklifleri aldım. Hiç yapılacak gibi gelmedi. Bir gün çok sevdiğimiz dr. Aile dostumuz olan arkadaşımız ile dertleşirsen çok istiyorsan yaptırabilirim dedi. Muayeneye gittim Prof. Dr. Ersin Ülkür hocamın cadde Boston’daki Yerine gem burun hem meme büyütmeyi yaptırmaya karar verdim. Fiyat piyasaya göre çok iyi geldi bana. Ağrı eşiği düşük ve panik biri olmama rağmen çok şükür kolay uyandım. İki tarafta hiç ağrım olmadı. Dördüncü gün ağrı kesicileri bıraktım. İki hafta oluyor ameliyat olalı hocamızın eli çok hafif ve işlem sonucu muhteşemdi. Çok mutluyum keşke daha önce tanışma ve yaptırma şansım olsaydı. Burun ağrısı hiç yaşamadım. Tampon yok silikon konuluyor ve iki gün biraz şişlik oluyor. Oda yine bi kaç gün içinde yok oluyor. Hcerahi hemşiremiz Hanife hanıma ve gece kaldığımda benimle ilgilenen hemşire hanıma ve sonuca sebep olan herkese binlerce kez teşekkür ediyorum. Toparlanınca karın gerdirme ameliyatı hiç tereddüt etmeden yaptıracağım. Ersin hoca ve tanımış olmak benim için büyük şans oldu. Kendimi çok iyi ve güzel hissediyorum.

    Cevapla

Yorum yapın