Estetik Doktor Erkin Önsal 2022

Doktor Erkin Önsal

Op. Dr. Erkin Önsal – Kimdir Hakkında Yorumlar Şikayetler Estetik Cerrahi İşlemler

Op. Dr. Erkin Önsal – Kimdir Hakkında Yorumlar Şikayetler Estetik Cerrahi İşlemler

2008 yılında Tıp eğitimini Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

2009 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimine başladı. Eğitimi süresince özellikle Dudak – Damak yarığı, Tümör cerrahisi, Meme ve Burun estetiği ile yakından ilgilendi. Çeşitli tekniklerle meme küçültme ameliyatı uygulanan hastaların retrospektif değerlendirilmesi ile ilgili çalışmaları oldu. Uzmanlık tezini bir antioksidan olan apokinin deney hayvanlarında çeşitli yaralanmalar üzerine olan etkisini inceleyerek tamamladı. 2014 yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu.
Yaklaşık 3 yıl İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzman doktor olarak görev yaptı.
Op. Dr. Erkin Önsal, Privacy Estetik Kliniği’nde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Erkin Önsal Yapmış Olduğu Cerrahi ve Medikal İşlemler.

Meme Protezi, Meme Küçültme, Burun eğriliği, Bacak Estetiği, Meme Asimetrisi, (Asimetrik Meme), Meme Onarımı, Bölgesel Yağlanma, Nazal Septum Deviasyonu, Saç Dökülmesi, Göğüs Estetiği, Yüz Estetiği, Çene Problemleri.

Adres : Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Terrace Fulya Residence Center 1 D: 77, 34100 Şişli/İstanbul

Telefon : +90 532 601 32 74

GSM : +90 532 301 32 60

E-Mail : [email protected]

Sizlerde Op. Dr. Erkin Önsal Hakkında Deneyim ve Bilgilerinizi paylaşabilir sorular sorarak cevaplarda bulunabilirsiniz.

“Doktor Erkin Önsal” üzerine 3 yorum

 1. Ne işlem yaptırmıştınız kendisine neden böyle bir yorum yaptınız acaba? Ben de kendisine ameliyat olmayı düşünüyorum o yüzden yanıtlarsanız çok sevinirim

  Cevapla
  • Ablam karın germe ve liposuction ameliyatı oldu.Tabi öncesinde mini karın germe ameliyatı için anlaşmıştık, sonra tam karın germe olacağı söylendi ve ekstra ücret ödendi.Ameliyat söylendiği saatten 5 saat sonra yapıldı.Yani beş saat kadar bekletildikten sonra ameliyat başladı.Sonrası tam bir rezalet. Vücut yamuk olmuştu. Ben olmadığını belirttim kendisine ama normal denildi.Düzeleceği söylendi ama daha kötü oldu maalesef. Sonrasında ilk kontrole gittik ve ben dudak dolgusu yaptırdım o da tam bir rezalet.Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Parayı alana kadar çok iyiler sonrasında tlf lara bile cvp vermiyorlar.

   Cevapla
  • Sakının yaptırmayın.Başka hastalarına da bizi tavsiye edermisiniz diye ablama ricada bulundular ilk kontrolde ama biz çok iyi düşünün hemen karar vermeyin dedik.İyi de yapmışız.

   Cevapla

Yorum yapın