Doktor Erdem Güven 2022

Doktor Erdem Güven

Doktor Erdem Güven Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

2005 yılında ABD, San Diego’da “endoskopik alın ve orta yüz gençleştirme” kursuna katıldı. 2006 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman doktor olarak çalışmaya başladı. İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda görevi sırasında 2011 yılında doçent oldu. Yurtiçi ve yurtdışı bilimsel organizasyonları ve kongreleri yakından takip eden ve sık sık kongrelerde görev aldı.

Doç. Dr. Erdem Güven, ameliyatlarını Acıbadem Maslak Hastanesinde yapmaktadır. Aynı zamanda Acıbadem Maslak Hastanesinin Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Koordinatörlüğü’nü yürütmektedir.

Doktor Erdem Güven Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi, Baş Boyun Cerrahisi, Çene Problemleri, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Göğüs Estetiği, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), El Cerrahisi, Karın Germe, Serbest fleple onarım, Meme onarımı, Burun estetiği (Rinoplasti), Meme estetiği, Vaser liposuction, Post-bariatrik cerrahi, Göz kapağı estetiği, Endoskopik estetik cerrahi, Göz kapağı estetiği, Karın germe – abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), ve daha fazlası yapmış olduğu estetik cerrahi işlemler.

Doç. Dr. Erdem Güven iletişim ve adres bilgileri
Zorlu Center Terasevler A Blok D:9
Zincirlikuyu /Beşiktaş/İstanbul 34340

Sizlerde Doktor Erdem Güven Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Erdem Güven” üzerine bir yorum

  1. Kendisine gittiğimde internetten defalarca araştırdım ve o zamana dek bana konunan tanının tübüler meme olduğunu söylediler kendısının benı doğru yonlendırıp iyi gelecegıne kalpten inanmış ve fazlasıyla çaresizdim . Muayenanesıne gittiğimde çok heyecanlıydım ama belkıde hayatımın en berbat gününü kendısı yüzünden yaşadım . Herkes onun ne denli iyi bir doktor olduğunu okuyup gittiğim için kendımı fazla kaptırmışım . Benı ameliyat ettiğinde dokumun yetersız olduğunu ,zayıf olduğumu bu yüzden silikonun dalgalarının dışarıdan görüleceğini eğer razı değilsem bu görüntüye bacağımdan yağ alacağını ve zayıf olduğum için orada çukurluklar meydana geleceğini ama bu halınden daha ıyı olacağı için idare etmekten başka şansım olmadığımı söyledı ve karşımda esnediğine bile şahit oldum. Ayrıca kime gidersen git sana bunları söyleyecek ben bu ameliyatı defalarca yaptım, meme konusunda Türkiye’deki ilk 5 doktordan biriyim dedi . O gün oradan nasıl çıktığımı hatırlamıyorum ve dünyam yıkılmıştı. Durup durup ağlıyordum .İşte çalışırken ,yolda , yemek yerken vs iyice psikolojim bozuldu .ümidimi yitirmeyip güçlü durdum ve şükürler olsun ki Prof Fuat Yüksel e tanıştım .beni karşılaması ve bana süreci aktarmasıyla ona güvendim ve ameliyat oldum .Bana geçirdiğin bütün kötü anları unutucaksın dedi tüm mütevaziliğiyle ve sayesinde çok mutluluyum o halinden eser yok ve dr Erdem Güvenin söylediklerindede …
    Erdem Güven Beyin kendisine yapılan güzel yorumların gerçek olduğuna bile ne yazıkki inanmıyorum ve kendısının bu meslekte önce hasta psikolojisi olduğu ve paradan daha önemli değerlerin olduğunu , yaptığı işin öncelikle ahlaki boyutunu hatırlatmak istediğim için bu yazıyı benim hissettiklerimi diğer hastaların hissetmemesi adına paylaşmaktayım.

    Cevapla

Yorum yapın