Doktor Emine Çiğdem Karadağ 2022

Doktor Emine Çiğdem Karadağ

Doktor Emine Çiğdem Karadağ Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op. Dr. E. Çiğdem Karadağ Acıbadem Kozyatağı Hastanesi ve Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nin Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı olarak hizmet vermektedir.
Orta ve Lise eğitimini Karatay Anadolu Lisesi’nde üçüncülükle tamamladıktan sonra tıp eğitimini Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirdi. Tıp eğitiminin son yılında Belçika Ghent Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Bilimler Bölümünde üç ay stajer doktor olarak eğitim gördü. 2002 yılında üniversiteden mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Aynı fakültenin Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nü kazanarak uzmanlık eğitimine başladı. Eğitiminin son yılında meme operasyonları üzerine hazırlanan projesi TÜBİTAK tarafından kabul edildi ve yurtdışı bursu ile ödüllendirildi. Bu burs ile ABD’de Mayo Klinik Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünde Klinik Fellow olarak bir yıl süreyle çalıştı. Amerika’da bulunduğu süre içerisinde meme estetiği, meme kanseri ameliyatları sonrası meme onarımları ve estetik cerrahi konusunda ameliyatlara katıldı, mikrocerrahi eğitimi aldı. ABD dönüşü uzmanlığını tamamladıktan sonra Konya Numune Hastanesi’ne Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah olarak atandı ve burada iki yıl süreyle hizmet verdi.

Ardından, Acibadem Sağlık Grubu’nda çalışmaya başladı.
Dr. Karadağ, beşi yabancı olmak üzere altı bilimsel Tıp dergisinde editör ve hakemlik görevlerini yürütmektedir.
Kendisi, Türk Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Türk Estetik Yüz – Burun Cerrahi Derneği ve Türk Tabipler Birliği Odası üyesidir.

Adres: Altunizade Mahallesi Yurtcan Sokak No:1, Üsküdar Acıbadem Altunizade Hastanesi

Doktor Emine Çiğdem Karadağ Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Burun eğriliği.

Estetik Cerrahlar hakkında bilgi edinmek için internet ortamında yapmış olduğunuz araştırmalar doğru bir yol sayılabilir, tabiki yinede dikkat edilmeli ameliyat sonrası keşke herkez ameliyat olduğu doktoru hakkında biraz paylaşımlar yapmış olsaydı web paylaşım sitelerinde.


Bu yazıyı gördükden sonra ameliyat olucaklar veya çevresinde ameliyat olmuş olanlar umarız bu durumdan sonra ameliyat öncesi ve sonrası hakkında bizlerle ve okurlarımızla ameliyat deneyimlerinizi paylaşırsınız, bunu yaparak ameliyat düşünen kişilere yardımcı olabilirsiniz. Doktor araştırmalarında ameliyat olmuş doktorun hastalarının tavsiye ve önerileri bizce çok daha önemlidir. Deneyim ve tecrübeler estetik cerrahi işlem için doktor arayan kişiler için çok faydalı bir paylaşım olur.

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz.Estetik ameliyatlar gerçekden zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası memnun olmayan bir hasta gerçekden hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sorumayıda ihmal etmeyin hastalarınıda takip edin görüşün.


Makalemizi okumayı unutmayın ayrıca internet ortamında birşeyler paylaşıp zaman geçirebilir faydalı bilgilerinizi okurlarla paylaşmanız için Kadincakonular.com Adresimize girebilirsiniz. Ameliyat deneyiminiz umarız sorunsuz geçer beklentilerinizi karşılar, sorunsuz ve dertsiz bir hayatınız olur. Estetikonerileri.net

Sizlerde Op. Dr. Emine Çiğdem Karadağ  Hakkında yazıcak olduğunuz sorular, paylaşımlar sizler ve ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesinisağlar. Yorum yapmak için konunun alt kısmındaki yorum alanı kullanabilirsiniz.

Yorum yapın