Doktor Ekrem Keskin

Doktor Ekrem Keskin Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Op. Dr. Ekrem Keskin 1986 yılında İstanbul’da doğdu. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Aynı tarihte Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) tercihini plastik cerrahi bölümünden yana yaptı. Sınavda Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazandı.

Dr Ekrem Keskin – Deneyimleri
  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (2010)
  • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği (2011-2013)
  • Haydarpaşa numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi KliniğiDoktor Ekrem Keskin Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun eğriliği, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Bölgesel Yağlanma, Göğüs Estetiği, Yüz Kırışıklıkları, Jinekomasti, Kepçe Kulak Sorunu, Abdominoplasti, Cilt Lekeleri, Bacak Estetiği, Meme Küçültme, Burun Tıkanıklığı, Saç Dökülmesi, dudak dolgusu, baldır estetiği, baldır implantı, göz kapağı estetiği, göz kapağı düşüklüğü, yanak estetiği, bişektomi, yanak inceltme estetiği, meme dikleştirme, meme büyütme, meme estetiği, botox, burun estetiği, kapalı burun estetiği,lazer liposuction, Karın germe – abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Popo estetiği, yağ enjeksiyonu, Lazer liposuction, Dudak ve yüz dolgusu.

Adres: Bağdat caddesi no:231/1 tinsel apartmanı, Kadıköy, İstanbulEkrem Keskin Muayenehanesi.

Sizlerde Doktor Ekrem Keskin Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sinem balca
Sinem balca
Estetikonerileri.Net
3 Mayıs 2021 19:29

Senelerdir isteğim niyetlediğim ama birtürlü cesaret edemediğim burun ameliyatını ekrem hocayla tanıştıktan sonra yaptırma kararı aldım gerçekten işinde uzman yaklaşımı ve süreci anlatışı çok iyi ayrıca bütün ekibine güler yüzlü ve ilgili olmalarından dolayı ayrıca teşekkür ederim 2.haftamı bitirdim hiçbir morluk ve iz yok sağdece ödeme bağlı ufak şişliklerim var benim gibi tereddüt yaşayan korkan arkadaşlara tek tavsiyem sağdece bir gidin ve tanışın ozaman karar vereceksiniz. 😉👍🏻

fen bilimleri test
1
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x