Estetik Doktor Ekrem Keskin 2022

Doktor Ekrem Keskin

Doktor Ekrem Keskin Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Op. Dr. Ekrem Keskin 1986 yılında İstanbul’da doğdu. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Aynı tarihte Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) tercihini plastik cerrahi bölümünden yana yaptı. Sınavda Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazandı.

Dr Ekrem Keskin – Deneyimleri
  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (2010)
  • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği (2011-2013)
  • Haydarpaşa numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği
Doktor Ekrem Keskin Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun eğriliği, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Bölgesel Yağlanma, Göğüs Estetiği, Yüz Kırışıklıkları, Jinekomasti, Kepçe Kulak Sorunu, Abdominoplasti, Cilt Lekeleri, Bacak Estetiği, Meme Küçültme, Burun Tıkanıklığı, Saç Dökülmesi, dudak dolgusu, baldır estetiği, baldır implantı, göz kapağı estetiği, göz kapağı düşüklüğü, yanak estetiği, bişektomi, yanak inceltme estetiği, meme dikleştirme, meme büyütme, meme estetiği, botox, burun estetiği, kapalı burun estetiği,lazer liposuction, Karın germe – abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Popo estetiği, yağ enjeksiyonu, Lazer liposuction, Dudak ve yüz dolgusu.

Adres: Bağdat caddesi no:231/1 tinsel apartmanı, Kadıköy, İstanbulEkrem Keskin Muayenehanesi.

Sizlerde Doktor Ekrem Keskin Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Ekrem Keskin” üzerine 2 yorum

  1. Senelerdir isteğim niyetlediğim ama birtürlü cesaret edemediğim burun ameliyatını ekrem hocayla tanıştıktan sonra yaptırma kararı aldım gerçekten işinde uzman yaklaşımı ve süreci anlatışı çok iyi ayrıca bütün ekibine güler yüzlü ve ilgili olmalarından dolayı ayrıca teşekkür ederim 2.haftamı bitirdim hiçbir morluk ve iz yok sağdece ödeme bağlı ufak şişliklerim var benim gibi tereddüt yaşayan korkan arkadaşlara tek tavsiyem sağdece bir gidin ve tanışın ozaman karar vereceksiniz. 😉👍🏻

    Cevapla
  2. Ben ekrem beye bişektomi çeneye yağ enjeksiyonu ve tek gözüme dolgu diye anlaştık bişektomi ve yağ enjeksiyonu yapıldı ama göz altı için yağ değilde dolgu olarak anlaşmıştık ve benden dolgu parası alındı çeneye yağ enjeksiyonundan sonra göz altımada kendi yağımdan koymuş ama bana ikisini karıştırıp koyduğunu söyledi bence sadece yağ koydu çünkü bir ay bile olmadan hem çenemde ki hemde göz altımdaki konulan yağ eridi bişey kalmadı yani benden dolgu parası alıp yağ koyması doğru değil o sıra çok acım vardı bunu tam anlamıyla idrak edemedim ama sonrasında paramın boşa gittiğini anladım bana yağ koyarsak hemen erir göz altında yağ kalmıyor demesine ve dolgu parası almasına rağmen neden yağ koyduğunu anlamış değilim sadece bişektomiden memnun kaldım onun harici diğer işlemlerden memnun kalmadım param boşa gitti yani ve hakkımı helal etmiyorum benden boşuna dolgu parası alındı halbu ki çok inanmış güvenmiştim.

    Cevapla

Yorum yapın