Doktor Diren Çelik

Dr. Diren Çelik Hakkında Hasta Yorumlar ve Bilgiler, Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler ve Medikal Estetik Çeşilteleri.
Doktor Diren Çelik Hakkında Bilgiler ve Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

1980 yılında Zonguldak’ta doğdu. Orta ve lise öğrenimini Zonguldak TED Koleji’nde tamamladıktan sonra İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Celal Bayar Üniversitesinde 6 yıllık uzmanlık eğitiminden sonra 2011 yılında “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı” ünvanını hak etti ve Estetik Cerrahi İşlem ve Operasyonlara Başlamıştır.

Burun Estetiği, Dudak Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Şakak Germe ve Kaş Kaldırma, Yüz Germe ve Boyun Germe, Yanak Estetiği, Yanak Estetiği ( Kleopatra Face ) , Meme Estetiği Meme Büyütme Meme Dikleştirme Meme Küçültme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti (Erkekte Meme Estetiği), Saç Ekimi, Popo ve Bacak Estetiği, Popo Büyütme Çarpık Bacak Cerrahisi, Vücut Estetiği, Karın Germe (Abdominoplasti) Zayıflama Sonrası Şekillendirme , Ameliyatları Lazer Liposuction ve Ameliyatsız Estetik dolgu ve Botox İşlemleri.

Doktor Hakkında İnternet Ortamında Araştırmalar Yaptık Hakkında Pek Olumsuz Yazı Bulamadık Ama Doktor Hakkında Fazlada Olumlu Yazı Yokdu Doktor Hakkında İnternet Ortamında Fazla Bir Paylaşım Yok Gerisi Sizin Takdiriniz Sevgili Okurlarımız.

Doktor Hakkında Bilgi ve Deneyimlerinizi Bizler ve Okurlarımızla Sayfanın Altı Kısmındaki Yorum Kısmından Paylaşabilirsiniz.Legend

Doktorlar hakkında yorumlarda bulunabilir faydalı bilgileri paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir