Doktor Defne ERKARA 2022

Doktor Defne ERKARA

Defne ERKARA Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

İlk, orta ve lise öğrenimim İstanbul’da tamamladı. Liseyi annesinin çabaları ile burslu olarak Özel Doğuş Kolejinde bitirdi. Ülkemizde lisede okuyan birçok başarılı öğrenci gibi Defne ERKARA’ da tıp fakültesi okumaya karar vermiştir. 1992 yılında Çapa Tıp Fakültesini kazandı. 1998’de ikincilikle mezun oldu. Aynı yıl, aynı üniversitenin Estetik, Plastik ve Rekonsrüktif ana bilim dalını kazandı. 2004 yılında ise uzman unvanını aldı.

2004-2014 yılları arasında birçok klinik ve hastanede çalışarak tecrübe kazanan Dr Defne ERKARA. 2014 yılında kendi kliniğimi açtı. Halen İstanbul, Gayrettepe’de kendi kliniğinde Türkiye’de estetik yaptırmak isteyen yurtiçi ve yurt dışı hastalarıma hizmet veriyorum.

Doktor Defne ERKARA hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Meme Estetiği, Yüz Estetiği, Vücut Estetiği, Gögüs Büyültme, Burun Estetiği, Genital Bölge Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Germe, Labioplasti, Meme Dikleştirme, Göz Kapağı Ameliyatı, Vajina Daraltma, Jinekomasti, Kulak Ameliyatı, Karın Germe, Yağ Enjeksiyonu, Kol Germe, Dudak Dolgusu, Liposuction, Göz Altı Işık Dolgusu,Bacak Estetiği, Popo Kaldırma, Kombine Estetik

Op. Doktor Defne ERKARA iletişim bilgileri

Adres : Gayrettepe Mh. Yıldızposta Cad. Evren Sit. A Bl. No: 32 D:, D:5, 34349 Beşiktaş

Telefon :
0(212)296 78 78 | 0(533)692 15 98

E-mail:
[email protected]

Doktor Defne ERKARA Ameliyat Fiyatları 2021

Doktor Defne ERKARA’ nın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıda belirtilen mail adresinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Defne ERKARA ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın