Doktor Çiğdem Ünal 2022

Doktor Çiğdem Ünal

Doktor Çiğdem Ünal Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

1975 yılında İstanbul’da doğan Dr.Çiğdem Ünal, lise öğrenimini Üsküdar Amerikan Lisesi’nde, tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi A.D.’dan uzmanlığını alan Dr.Çiğdem Ünal, öğrenciyken İngiltere, Londra, St. Thomas’ ve Guys Hastanesi’nde staj yaptı.
Uzmanlık öğrencisi olduğu dönemde İngiltere, Sheffield General Hospital Plastik Cerrahi Departmanı’nda rotasyon yaptı.

Dr.Çiğdem Ünal, 2007 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Board’unu aldı. Aynı yıl EURAPS (European Association of Plastic Surgeons) Bursu ile meme rekonstrüksiyonu ve estetik meme cerrahisi yapan Prof. Dr. Mustafa Hamdi ve Prof. Dr. Philip Blondeel ile Gent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Departmanında fellowship yaptı.

Doktor Çiğdem Ünal Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Adres: Valikonağı Cad. Poyracık Sok. Pınar Apt. 63/6
Nişantaşı / İstanbul

Sizlerde Doktor Çiğdem Ünal Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Çiğdem Ünal” üzerine bir yorum

  1. Asla tavsiye etmem. Mastektomi sonrası sağlam olan diğer mememi de yok etti 10.ameliyattan sonra silikonu takamadan yarım bıraktı ve hastanede meme ile alakası olmayan başka doktora teslim etti, takibini de yapmadı oldukça başarısız. hasta da deneme yapmaktan çekinmiyor.

    Cevapla

Yorum yapın