Estetik Doktor Cenk Şen 2022

Doktor Cenk Şen

Doktor Cenk Şen Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Rekonstrüktif cerrahi alanında 50’den fazla bilimsel makaleye imza atmış olan Prof. Dr. Cenk Şen, kendi teknikleriyle ön plana çıkmaktadır. Burun estetiği ve özellikle gerçekleştirilmesi son derece güç bulunan ve özel bir ihtisas alanı olan revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda meme estetiği, kepçe kulak estetiği konusunda öncüdür.

Adres: Fulya Mahallesi, Büyükdere Cad. No:80 – 34394 Mecidiyeköy/İSTANBUL

Doktor Cenk Şen Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Doktor hakkında bilgi ve deneyiminiz var iste bizlerle paylaşarak doktor hakkında arama yapan araştırmalarda bulunan kişilere yardımcı olmuş olursunuz. Ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmek istiyorlarsa o kişilerinde yorum bölümünden doktor hakkında sorular sorabilir. Doktor hakkında sorular sormak ve deneyimleri paylaşmak bizler ve ameliyat düşünen kişiler için faydalı ve yön verici olucakdır.

Sizlerde Doktor Cenk Şen Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Sayfanın Alt kısmında Bulunan Yorum Kısmından Paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın