Doktor Cem İnan Bektaş

Doktor Cem İnan Bektaş

Op. Dr. Cem İnan Bektaş
Doktor Cem İnan Bektaş Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Doğum Yeri: Gaziantep Doğum Tarihi: 26.05.1978 Mezun olduğu Üniversite: Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet tarihi: 15.11.2003 Plastik Cerrahi Uzmanlık aldığı Üniversite: Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Uzmanlık Tarihi: 06.07.2011 Op. Dr. Cem İnan Bektaş  Zurih Üniversitesi’nde mikrocerrahi eğitimi aldı, çok sayıda başarılı ameliyatlar yaptı. Türkiye’nin sayılı Plastik Cerrahi uzmanlarından Op. Dr. Cem İnan Bektaş hasta kabulüne başladı.

Doktor Cem İnan Bektaş Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Doktor hakkında İnternet ortamında yaptığımız araştırmalarda hakkında pek olumlu olumsuz yazılarla karşılaşmadık, Ameliyat deneyimi olan hastaları fazla bilgi paylaşımında bulunmamışlar. Ameliyat sonrası durumlarını iyisiyle kötüsüyle paylaşımda bulunmaları daha iyi olur tabiki, ameliyat düşünen kişiler için yol gösterici ve fikir verici olabilir.

Sizlerde Op. Dr. Cem İnan Bektaş Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
@yy10
@yy10
Estetikonerileri.Net
17 Ağustos 2020 09:54

Merhaba ben Dr. Cem İnan Bektaş’ın kendilerine 2015 yılında meme büyütme ve kepçe kulak ameliyatı oldum. Her ikisinin sonucu memnun edici değildi. Kulağımda yıllarca hep bı ağrı. İnsanlara kepçe kulak estetiği yaptırdığımı söylemeye utanıyordum. Göğüs desen saçma sapan idi. Meme implantın biri dördüncü yılın sonunda deforme olmaya başladı çok ciddeye almadım. Taa ki karantina sürecinde ağrılarımdan dolayı acile gidince tomografi sonucunda ortaya çıktı. İstemeden gönülsüz bir şekilde ikinci operasyonu yine yaptırmak zorunda kaldım kendilerine. Bu defa hayatım kaydi. İki ay olacak neredeyse yavaş yavaş toparlanıyorum. Sonuç daha da kötü. Fibromiyalji hastasıyım psikolojimi hepten bozuldu iki hafta yataktan tuvalete zor gidebildim.… Daha fazla oku »

1
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x