Doktor Celalettin Sever 2022

Doktor Celalettin Sever

Doktor Celalettin Sever Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Doç. Dr. Celalettin SEVER Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı


1991 yılında ‘Konya Maarif Koleji’- Konya Anadolu Lisesinden, 1998 yılında ise GATA Tıp Fakültesinden mezun oldu. 3 yıl Şırnak Askeri Hastanesinde ve 2 yıl Eski Foça Jandarma Komando Okulunda baştabip olarak görev yaptı. Takiben GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği ve Yanık Merkezi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Kök hücre ve hiperbarik oksijen tedavisinin etkilerini incelediği tez çalışması, 2010 yılında, TOTDER tarafından en iyi deneysel çalışma bilim ödülünü aldı. İki ayrı klinik çalışması da Journal of Clinical and Analytical Medicine (JCAM) tarafından 2011 yılında en iyi makale ödülüne layık görüldü. 2013 yılında Türk Plastik Cerrahi Derneği Uzman yarışmasında klinik dalda birincilik alan klinik çalışmada yer aldı. Doç. Dr. Celalettin SEVER’in ulusal, uluslararası tıp dergilerinde ve kongrelerinde yayımlanmış ve sunulmuş 300’den fazla bilimsel makalesi, sözlü ve poster bildirisi mevcuttur.

Adres: Acıbadem Mah. Beyazgül Sok. No: 1 Kemer apt. Daire :5Acıbadem / Üsküdar

Doktor Celalettin Sever Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, GözAltı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, MemeEstetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri,Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ipaskılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Doktor hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmında sorabilirsiniz, ayrıca ameliyat deneyimi ve bilgilerinizide paylaşabilirsiniz. Ameliyat düşünen doktor araştıran kişilerin sorular sorup paylaşımlar yapması doktor arayan kişilere yol gösterici ve fayda verici bir bilgi olabilir. Unutmayalım estetik cerrahi işlem düşünen kişiler mutlaka araştırma yapar yapmalıda zaten estetik ameliyatlar önemli ameliyatlardır. Bilgi ve deneyimlerinizin paylaşılması yardımcı olucağını unutmayın.

Nasıl doktor araştırmalıyız makalemizi okumanızı tavsiye edebilirizç

Sizlerde Doktor Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında BulunanYorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın