Doktor Celal Alioğlu 2022

Doktor Celal Alioğlu

Doktor Burak Ersoy Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1986 yılında Trabzon’da doğdum. İlk ve ortaokulu Trabzon’da, lise öğrenimini ise Rize Fen Lisesi’nde tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2012 yılında mezun oldu. Estetik ve rekonstrüktif cerrahiye ilgim tıp fakültesi yıllarında başladı. Tıp fakültesinin ilk yıllarından itibaren estetik ve rekonstrüktif ameliyatlara girmeye ve bu alanda kendini geliştirmeye başladı.
2013 yılında Türkiye’nin en iyi plastik cerrahi kliniklerinden birisi olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde uzmanlık eğitimine başladı.
2017 yılında ihtisasımı tamamlayarak “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı” unvanını aldı.
Nisan 2018, Ekim 2019 arasında Hatay Devlet Hastanesinde çalıştı. Şu anda İstanbul, Tuzla’da kendine ait özel klinikte hasta kabul etmekte.
İngilizce bilmektedir. Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği ve Dünya Estetik Plastik Cerrahi Derneği üyesidir.

Dr Burak Ersoy Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Blefaroplasti, Botox Uygulaması, Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın) Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Burun eğriliği, Yağ Bezesi, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, diş sıkma botoxu, gülüşestetiği, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, alt üstgöz kapağı ameliyatı, kepçe kulak estetiği.

Sizlerde Op. Dr. Celal Alioğlu Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın