Doktor Caner Kaçmaz 2022

Doktor Caner Kaçmaz

Doktor Caner Kaçmaz Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2007 mezun. Mezun olduktan sonra devlet hizmet gereği 1 yıl pratisyen hekim olarak çalıştı.

2010 yılının başlarında, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde göreve başladı.

Esteworld Altunizade’de çok sayıda estetik operasyon gerçekleştirdi. 2017 yılında Ataşehir de kendi kliniğimi kurdu ve halen kendi kliniğinde hizmet vermekte. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Türk Tabipler Birliği üyesiyi.

Doktor hakkında internet ortamında konuşulan estetik cerrahi işlemleri yok hastaları tarafından, bazı yerlerde bir kac yazıya ulaştık onlarda genel olarak iyi doktor olduğundan bahsetmişler. Burun Estetiği ve Meme Estetiğinde memnun olan hastalarının yazılarınıda gorduk. İnternet ortamında pek aktiv olmayan bir doktor kendisi , Doktor Caner Kaçmaz, Hakkında Yeni Bilgilere Hasta Yorumlarına ulaşırsak konuyu guncelleriz.

Sizlerde doktor hakkında sayfanın alt kısmında olan ySizlerde Doktor Caner Kaçmaz Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.orum kısmından bilgi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz

Yorum yapın