Doktor Burak Ersoy 2022

Doktor Burak Ersoy

Dr Burak Ersoy Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Doç. Dr. Burak Ersoy, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra ihtisasını Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamladı.

Asistanlığının 4. senesinde ERASMUS ile Almanya’nın Aachen şehrinde RWTH Üniversite Hastanesi Plastik Cerrahi, El Cerrahisi ve Yanık Merkezi Anabilim Dalı’nda üç ay süreyle çalıştı. 2009 senesinde Hamburg’da rekonstrüktif meme cerrahisi referans merkezi olarak bilinen Diakonie-Klinikum Alten Eichen Hastanesi’nde, 2010 yılı içerisinde de Amerika’nın Grand Rapids şehrinde Blodgett Hastanesi’nde ve Kanada’nın Banff şehrinde Mineral Springs Hastanesi’nde meme estetiği ve rekontrüksiyonu üzerine çalıştı. Aynı yıl içerisinde maksillofasiyal cerrahi alanında Boston’da Harvard University Massachussetts General Hospital’da ve Boca Raton, Florida’da Sanctuary Center’da çalıştı. 2015 yılında Paris‘de Hopital Saint-Louis‘de vücut şekillendirme (post-bariyatrik cerrahi) konusunda ve yine bir ay süreyle Londra‘da St. Thomas Hastanesi‘nde rekonstrüktif mikrocerrahi ve meme cerrahisi alanlarında aktif olarak çalıştı.

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Dudak Damak Yarıkları Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, American Society of Plastic Surgeons (ASPS), American College of Surgeons (ACS), European Association of Plastic Surgeons (EURAPS) ve International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) gibi çeşitli ulusal ve uluslararası bilimsel kuruluşların üyesidir.

Dr Burak Ersoy Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın) Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Burun eğriliği, Yağ Bezesi, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, diş sıkma botoxu, gülüşestetiği, jinekomasti, Burun Estetiği.

Sizlerde Doktor Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın