Doktor Bilsev İNCE

Doktor BİLSEV İNCE

Doktor Bilsev İNCE Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

29.09.1980’de İzmir’de doğdu. 1998 yılında Nizip Hasan Çapan Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Gaziantep Üniversitesi, Tıp Fakültesi’ni  2004 yılında bitirerek tıp doktoru unvanını almaya hak kazandı. 2010 yılında Fırat Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini  tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı oldu. Aynı yıl Osmaniye Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetine başladı. 2012 yılında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Meram Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında Yrd.Doç.Dr olarak çalışmaya başladı. Doktor Bilsev İNCE 2016 yılında Doçent unvanını almaya hak kazandı. 

 Birçoğu burun-meme estetiği ve el cerrahisi ile ilgili olmak üzere 73’ü uluslararası ve 30’u ulusal toplam 103 basılmış makalesi olan Dr. İnce’nin 200’den fazla ulusal-uluslararası bildiri ve panel konuşması yanısıra editörlüğünü yaptığı Temel Mikrocerrahi Uygulamaları kitabı vardır.
Halen Meram Tıp Fakültesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda çalışmakta olan Dr. İnce evli ve iki çocuk babasıdır.Doktor Bilsev İNCE hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Estetik Cerrahisi , el Cerrahisi, Doğumsal Anomaliler, Cilt Kanseri, Göz kapağı estetiği, Karpel Tünel Sendromu, Yarım Damak, Cilt Kanseri Tedavisi, Kepçe Kulak, Parmak Kopması, Yarım Dudak Sindaktili, Yüz Gençleştirme, Dupuytren kontraktürü, Kol Bacak Estetiği, Karın Estetiği, Meme Estetiği, Burun Estetiği

Doktor Bilsev İNCE İletişim bilgileri

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Konya
03322237791
bilsevince@yahoo.com

Doktor Bilsev İNCE Ameliyat Fiyatları 2021

Doktor Bilsev İNCE’ nın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Bilsev İNCE ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
24 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlyas
Üye
26 Ekim 2020 14:17

Burun ameliyatı oldum burnumu çok kotu bı hale getirdi. Tavsiye etmem.

İlyas
Üye
21 Kasım 2020 21:09

Bilsev bey benim burun ameliyatimi yapti. Tabi ben hayatımda bir kaç kere estetik ameliyat olmadığım için kendisine bıraktım. Ameliyatı yaptı sadece burun ucumu kaldırıp kemerin eğimini almis hala yarım santim kemer vardı.Baska hiç birşey yapmamış. Tabi sonra tekrar yaptı ayak üstü alel acele sanki daha önemli bir işi varmış gibi sadece 5 dkda burnumun sağını solunu kazıyıp oyup yamultu. Oydugu yerlere de çıkan parçaları doldurmuş ki belli olmasın. Hayatımda böyle birşey yaşamadım. Şimdi doktor doktor geziyirum. Doktorlar revizyon için yanasmiyor. Tabi psikolojim bozuldu. bu işler bilsev beyin hafife aldığı gibi değil. Tavsiyem kendisine gitmeyin!!!

Ayşegül cerit
Üye
7 Aralık 2020 21:25

Ben bilsev beye iki kere ameliyat oldum ilkinde çıkıntı çıktı burnumda beyfendi cok önemsiz bisey gibi yaklaştı umursamadı geçer diye 1 yıl oyaladı geçmedi ve tek sıkıntı bu değildi patlican gibi kaba bir burnum vardi kabaliginin nasil gideceği konusunda konuştuk uzman beyfendi fikir verdim yandan uzun gözüktüğünü söyledim ben sanıyorumki burun ucumu küçültcek ve mesafe kisalcak ama kendisi düşürmüş ve yandan gene uzun bi mesafe var ayrıca düşürme konusunda benim fikrimi dahi almadı ama bana siz onayladiniz diyor görüşmelere hep annem kardeşimle gittim defalarca kez onlara bile sordum ama asla bundan bahsetmedi ve ben burnumun kalkikligini sevdiğimi söylemiştim doktorluguda geçtim… Daha fazla oku »

Elif
Üye
8 Aralık 2020 03:55

Kendisine ameliyat oldum çok pişmanım burnum eskisinden kötü oldu ucu çok kalkık ve yamuk burnumda kemer kalmış ve her iki tarafında da çökmeler var. Kendisi burnumda sadece kemer kaldığını söyledi çökmeler konusunda bi şey demedi araştırdığımda burnumun anlattığından daha kötü durumda olduğunu ögrendim kaburga kıkırdagıyla rezivyon olmam gerekiyor. Önermiyorum

İlyas
Üye
13 Aralık 2020 00:03

Burun ameliyatı olmak isteyenlerin farklı alternatiflere yönelmelerini tavsiye ederim. Özellikle yazdırılmis yorumlara aldanmayiniz.

Şeyma Çoban
Şeyma Çoban
Estetikonerileri.Net
7 Ocak 2021 10:39

Ayşegül Hanıma katılıyorum. Bilsev Bey e bir buçuk sene evvel burun estetiği yaptırdım. Gerçekten kendi iyiliğinizi düşünüyorsaniz gitmezsiniz. Herkese aynı hatalarla aynı burunları yapmaya devam ediyor. Ona ameliyat olan 10 kişiyle konuştum. Hiç kimse memnun değil. Keşke ben de böyle yorumlar yazılmış ve görmüş olsaydım, hiç ameliyat olmadan önce !

Ayşegül cerit
Yanıtlanan  Şeyma Çoban
11 Ocak 2021 21:42

Seyma hanim Arzu hanim sizede aynı şekilde doktor beyi kotulemedi mi

fen bilimleri test
24
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x