Doktor Bilsev İNCE

Doktor BİLSEV İNCE

Doktor Bilsev İNCE Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

29.09.1980’de İzmir’de doğdu. 1998 yılında Nizip Hasan Çapan Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Gaziantep Üniversitesi, Tıp Fakültesi’ni  2004 yılında bitirerek tıp doktoru unvanını almaya hak kazandı. 2010 yılında Fırat Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini  tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı oldu. Aynı yıl Osmaniye Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetine başladı. 2012 yılında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Meram Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında Yrd.Doç.Dr olarak çalışmaya başladı. Doktor Bilsev İNCE 2016 yılında Doçent unvanını almaya hak kazandı. 

 Birçoğu burun-meme estetiği ve el cerrahisi ile ilgili olmak üzere 73’ü uluslararası ve 30’u ulusal toplam 103 basılmış makalesi olan Dr. İnce’nin 200’den fazla ulusal-uluslararası bildiri ve panel konuşması yanısıra editörlüğünü yaptığı Temel Mikrocerrahi Uygulamaları kitabı vardır.
Halen Meram Tıp Fakültesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda çalışmakta olan Dr. İnce evli ve iki çocuk babasıdır.Doktor Bilsev İNCE hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Estetik Cerrahisi , el Cerrahisi, Doğumsal Anomaliler, Cilt Kanseri, Göz kapağı estetiği, Karpel Tünel Sendromu, Yarım Damak, Cilt Kanseri Tedavisi, Kepçe Kulak, Parmak Kopması, Yarım Dudak Sindaktili, Yüz Gençleştirme, Dupuytren kontraktürü, Kol Bacak Estetiği, Karın Estetiği, Meme Estetiği, Burun Estetiği

Doktor Bilsev İNCE İletişim bilgileri

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Konya
03322237791
bilsevince@yahoo.com

Doktor Bilsev İNCE Ameliyat Fiyatları 2021

Doktor Bilsev İNCE’ nın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Bilsev İNCE ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
İlyas
İlyas
Estetikonerileri.Net
26 Ekim 2020 14:17

Burun ameliyatı oldum burnumu çok kotu bı hale getirdi. Tavsiye etmem.

İlyas
İlyas
Estetikonerileri.Net
21 Kasım 2020 21:09

Bilsev bey benim burun ameliyatimi yapti. Tabi ben hayatımda bir kaç kere estetik ameliyat olmadığım için kendisine bıraktım. Ameliyatı yaptı sadece burun ucumu kaldırıp kemerin eğimini almis hala yarım santim kemer vardı.Baska hiç birşey yapmamış. Tabi sonra tekrar yaptı ayak üstü alel acele sanki daha önemli bir işi varmış gibi sadece 5 dkda burnumun sağını solunu kazıyıp oyup yamultu. Oydugu yerlere de çıkan parçaları doldurmuş ki belli olmasın. Hayatımda böyle birşey yaşamadım. Şimdi doktor doktor geziyirum. Doktorlar revizyon için yanasmiyor. Tabi psikolojim bozuldu. bu işler bilsev beyin hafife aldığı gibi değil. Tavsiyem kendisine gitmeyin!!!

ARZU
ARZU
Estetikonerileri.Net
24 Kasım 2020 23:47

Bilsev hocama burun ameliyatı oldum…ayrica arkadaşlarımda oldu…benden önce ve benden sonra…sağlık içinde,görsellik içinde burnumuzdan çok memnunuz.. 8 10 arkadaş botox yaptırdık ve hala devam ediyoruz o kadar doğalki… ayrıca eli çok hafifdir,doğru düzgün morarma falan da olmaz..cok efendi, dürüst ve ilgili bir doktordur…sabırlı ve hoşgörülüdür…cok zeki ve alçak gönüllüdür.. herkese tavsiye ederim,kesinlikle tanımaya değer bir insandır…keske hep karşımıza böyle işini seven,hastasına değer veren doktorlar çıksa..

gaziantep ortodonti
3
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x