Doktor Betül ŞENGÖR 2022

Doktor Betül ŞENGÖR

Betül ŞENGÖR Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Transmed Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, Dermatoloji Uzmanı (2003-2005) ,EsteLazer MedAmerikan Polikliniği, Dermatolog (2005-2006) , Sculpture Güzellik Merkezi (2006-2012) Cilt Hastalıkları Uzmanı ve kurucu ortağı.
2012-2020 tarihleri arasında Cellest Klinik’te Op.Dr.Tunç Tiryaki ile ortak olarak çalışmıştır. Şu anda Akmerkez’de Şengör Klinik’te eşi Op.Dr.Atilla Şengör ile beraber kendi muayenehanesinde çalışmaktadır. Özellikle ameliyatsız yüz germe teknikleri (Scarlet S, Geneo), bot.ox, dolgu (hyaluronik asit) uygulamaları üzerine yoğun çalışmaktadır.
Estetik ve Kozmetik Dermatoloji alanında 2002 yılından bu yana çalışmalarına devam etmekte olup, konuyla ilişkili olarak A’dan Z’ye Cildiniz İçin Gençlik Sırları isimli bir kitap yazmıştır.

Doktor Betül ŞENGÖR hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Cilt Bakımı,İPL ışık tedavisi ( Leke Tedavisi),Ameliyatsız Yüz Germe, Scarlet Altın İğne İle Yüz Gençleştirme, mezoterapi, Bölgesel Zayıflama, Kırışıklık Tedavisi, Hidrorezerv Terapi, Hyaluronik Asit, Dolgu Uygulamaları, Radyo Frekans, Botoks, Dermatolojik Muayane, Selülit, Enzimatik HA

Doktor Betül ŞENGÖR İletişim bilgileri

Adres: Ahmet Adnan Saygun Caddesi, No 3, Akmerkez Rezidans Kültür D:Kat 6, Daire 6C, 34340 Beşiktaş/İstanbul

02123512401 05453514666

dokto[email protected]

Doktor Betül ŞENGÖR tedavi fiyatları 2021

Doktor Betül ŞENGÖR’ ün yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyatı yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Betül ŞENGÖR ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın