Doktor Belma Kapılı 2022

Doktor Belma Kapılı

Dr Belma Kapılı – Hakkında Genel Bilgiler ve Hasta Yorumları.

Doktor Belma Kapılı Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

2004 yılında girdiği tıpta uzmanlık sınavında İzmir Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanlığını kazanmıştır. 2009 yılında buradaki eğitimini tamamladıktan sonra 2011 yılına kadar Malatya ilinde genel cerrahi uzmanı olarak görev yapmıştır. 2011 yılında girdiği yan dal uzmanlık sınavında Türkiye 8. si olarak İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlığında 2. anadal eğitimi almaya hak kazanmıştır. 2015 yılında buradaki eğitimini tamamlayarak Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı unvanını almıştır. 2015-2017 yılları arasında İzmit Seka Devlet Hastanesinde Görev yaptıktan sonra 2017 yılında mesleki tecrübelerini hastalarına daha butik şartlar altında sunmak adına Ceres-te Kliniği kurup kendi muayenehanesinde hasta kabulüne başlamıştır.

Lise eğitimini Isparta Fen Lisesinde 1996 yılında tamamladıktan sonra aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak tıp eğitimine başlamıştır. 2002 yılında Tıp Doktoru unvanı ile mezun olarak 2002-2004 yıllarında Muş ili Bulanık ilçesinde pratisyen hekim olarak görev yapmıştır.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Belma Kapılı Burun Estetiği, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Göz kapağı Estetiği Kulak Estetiği Karın Estetiği, Genital bölge estetiği, Labioplasti, Genital iç dudak estetiği, Jinekomasti tedavisi, Tendon onarımı, Cilt kanseri tedavisi, Bazal hücreli kanser tedavisi, El kesisi, Sinir kesisi Yüz kesisi , Mikrocerrahi, Ben alımı başta olmak üzere ameliyatlar, kırışıklık tedavisi, dudak dolgusu, yüz dolgusu, mezoterapi PRP, Somon DNA, Gençlik aşısı gibi ameliyatsız estetik işlemler Op. Dr. Belma Kapılı tarafından uygulanmaktadır. Hastalarını özel kliniğinde ön muayenelerini gerçekleştiriyor, Ameliyatları ise Konak Hastanesi ve Gebze Anadolu Sağlık Merkezinde uzman ekibiyle yapmakdadır.

Sizlerde Doktor Belma Kapılı Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Belma Kapılı” üzerine 2 yorum

Yorum yapın