Doktor Bahadır Baykal 2022

Doktor Bahadır Baykal

Dr Bahadır Baykal 1994’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi‘ni bitirdi. Tıpta Uzmanlık Sınavında başarılı olarak girmeye hak kazandığı Sağlık Bakanlığı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniğinden uzmanlığını 1999 yılında aldı. İhtisas ve uzmanlık sonrası eğitim sürecinde özellikle fonksiyonel estetik burun ameliyatlarıyla ilgilenen Dr Baykal, aynı zamanda endoskopik sinüs cerrahisi ve horlama – uyku apnesi cerrahisi konularında çalışmalarda bulundu. Yurtdışı saygın üniversite ve merkezlerde burun estetiği ve düzeltme (revizyon-sekonder rinoplasti) burun estetiği, kulak estetiği, yüz estetik cerrahisi, ile ilgili alanında tanınmış isimlerle çalışma imkanı buldu.

Doktor Bahadır Baykal Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Yüz Estetiği Ameliyatları, Revizyon Burun Ameliyatları.

Sizlerde Doktor Bahadır Baykal Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Bahadır Baykal” üzerine 2 yorum

  1. Hakkında daha fazla şikayetçi olunan bir doktor yoktur sanırım memlekette,ne hekimliği ne insanlığı 5 para eder,instagramdan özellikle yurt dışındakileri hedefliyor,kolay para sonrasını yönetmekte daha kolay işler kötüye gidince,onca şikayete rağmen hala bu memlekette serbestçe dolaşması bile şaşırtıcı.

    Cevapla
  2. bilemedimki ne yapsam doktor için internet de iyide kötüde yazılanlar var ameliyat olan hastaları iyi memnun olanda var memnun olmayanda var garip bi durum

    Cevapla

Yorum yapın