Op. Dr. Ayşegül Sivri Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Ayşegül Sivri Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Op. Dr. Ayşegül Sivri İstanbul’da görev yapan bir estetik cerrahıdır. Cerrah, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünden uzmanlığını aldı. Ayşegül Sivri uzmanlık eğitiminin bir dönemini Almanya’da bir dönemini Amerika’da tamamladı. Ardından Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi’nde 2 yıl görev yaptıktan sonra özel bir hastanede çalıştı. Günümüzde Ayşegül Sivri hangi hastanede dersek, cerrah İstanbul’daki kendi kliniğinde hizmet veriyor.

Op. Dr. Ayşegül Sivri uzun yıllardır geliştirdiği kariyerinde meme estetiğine odaklamış durumda. Meme dikleştirme, büyütme, küçültme gibi bu bölgeye dair birçok işlemi gerçekleştiriyor. Ayrıca estetik cerrahi alanına dair yüz ve vücut işlemleri için de hizmet veriyor.

Op. Dr. Ayşegül Sivri iletişim numaralarını ve adreslerini kullanarak tedaviler hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz. Ayşegül Sivri’nin kliniğine ulaşmak için kullanabileceğiniz GSM numarası 0543 542 77 78. Cerrahın kendi ismini taşıyan internet sitesi üzerinden online randevu alabilir ya da yazarak danışmanlık alabilirsiniz. Op. Dr. Ayşegül Sivri Instagram hesabı üzerinden uyguladığı işlemler hakkında merak edilenleri paylaşıyor. Aynı zamanda bir YouTube kanalı üzerinden de bilgilendirici içerikler üretiyor.

Op. Dr. Ayşegül Sivri kliniğine ulaşmak ve yüz yüze görüşmek isteseniz adresi İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunuyor. Ataşehir’in Barbaros Mahallesi’nde bulunan Uphill Towers B blokta, 18. katta kliniği bulabilirsiniz.

Op. Dr. Ayşegül Sivri Fiyatlar

Op. Dr. Ayşegül Sivri ameliyat fiyatları hakkında bilgi almanın en kesin yolu yukarıda belirttiğimiz iletişim adreslerini kullanarak kuruma sormaktır. Estetik ameliyatlarının fiyatları yıldan yıla değişir. Aynı zamanda uygulanacak işlemin türüne ve yatış gerektirip gerektirmemesine göre de fiyatlar değişecektir. Bu nedenle kendi ihtiyaçlarınıza göre belirlenecek fiyatları kurumla görüşmeniz çok daha iyi olur.

Op. Dr. Ayşegül Sivri Yorumlar

Op. Dr. Ayşegül Sivri yorumlar bölümü bu sayfanın aşağısında bulunuyor. Sizden önceki hastaların uzman hakkındaki yorumlarını okuyarak daha kolay karar verebilir ve ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Birçok kişi için gerçek hastaların yorumları birçok kaynaktan daha önemli olabiliyor. Siz de araştırma yaparken yorumları dikkate alıyorsanız aşağıya göz atabilirsiniz.

Op. Dr. Ayşegül Sivri Şikayetler

Op. Dr. Ayşegül Sivri şikayet ve olumsuz geri bildirimleri de yorumlar bölümünde bulabilirsiniz. Cerrah hakkında yapılan hasta değerlendirmeleri birçok insanın araştırmasına ışık tutar. Siz de Ayşegül Sivri’den tedavi aldıysanız yorumunuzu aynı bölüme bırakabilirsiniz.

Yorum yapın