Doktor Ayşegül Sivri

Doktor Ayşegül Sivri

Doktor Ayşegül Sivri Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

2010 yılında İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim araştırmasındaki görevini bitiren Op Dr Ayşegül Sivri 2 yıl boyunda Balıkesir Atatürk devlet hastanesinde mecburi hizmetini tamamlamış olup bu görevi esnasında sayısız meme estetiği ameliyatı yapmıştır. Sonrasında ise 2 yıl boyunca istanbulda özel bir hastanenin plastik cerrahi şefliğini üstlenerek burada da meme estetiği üzerindeki çalışmalarına devam etmiştir. Bu görevindende 2014 yılında istifa ederek kendi kliniğini açmıştır. Halen ağırlıklı olarak meme estetiği üzerine çalışmalarına kendi kliniğinde devam etmektedir.

Bu çalışmaları sırasında birçok seçkin dergi, gazete ve bilimsel yayında yazıları ve röportajları olan Ayşegül Sivri bir çok kongre ve eğitim toplantısında konuşmacı olarak katılmıştır. Halen meme üzerine yoğun çalışmaları bulunmaktadır. Meme estetiği ameliyatında dünyada hiçbir cerrahın ulaşamayacağı sayılara ulaşmıştır.

Doktor Ayşegül Sivri Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction

Sizlerde Doktor Ayşegül Sivri Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x