Doktor Aylin Bilgin Karabulut

Doktor Aylin Bilgin Karabulut

Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut
Dr Aylin Bilgin Karabulut Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Tesadüfen İstanbul Tıp Fakültesi’’nde doğmuş. Tıp fakültesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı, başasistanlığı, doçentlik ve profesörlüğü dahil tüm mesleki kariyeri doğduğu fakültede gerçekleşti. Halen İstanbul Tıp Fakültesi’’nde öğretim üyeliğine devam etmektedir, özellikle estetik cerrahi alanındaki uygulamaları için ise muayenehanesinde hastalarıyla buluşuyor.

Dr Aylin Bilgin Karabulut Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Botox Uygulaması, Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın) Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Burun eğriliği, Yağ Bezesi, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, diş sıkma botoxu, gülüşestetiği, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti.

Sizlerde Doktor Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Silam
Silam
Estetikonerileri.Net
22 Kasım 2020 01:21

Almanya’da yasıyorum. İkinci kez göğüs ameliyatı oldum ilk ameliyatım 10 sene öncesiydı 25 kilo verdim göğsüm sarkmıştı 15 Temmuz 2020 ikinciye ameliyat oldum 57.000TL Göğüs büyütme ve dikleştirme Göz altı torbası Ve karın germe kombine ameliyat Kızkardeşi assistanligını yapıyor Ablasını güzel lafla pazarlıyor Mükemmelden yana olan Aylin hocamız basliyor Çok uzmanmis kendisi Kendisinin de göğüslerini ablası ameliyat yapmış ilk başda onu anlatıyor Neyse benim sonuç 3 ay sonra kontrole gittim Protezler oturmamış göğüslerimde asimetrik olustu uçları aşağıya bakıyor ve torba gibi boş protezler yukarıda kaldı Göz torbalarım halen var Karnim dikişleri çok kalın ve düz bir çizgi değil Eeee artık… Daha fazla oku »

1
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x