Doktor Aykut Mısırlıoğlu 2022

Doktor Aykut Mısırlıoğlu

Doktor Aykut Mısırlıoğlu Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1966 yılı Malatya doğumludur. Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde 1990 yılında tamamlamıştır.

1990-1994 yılları arasında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi ve İ.Ü. Göğüs Hastalıkları kliniklerinde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır.

Plastik Cerrahi eğitimine 1994 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesinde başlamış 2000 yılında buradaki eğitimini tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur.

Aynı yıl Dr Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman doktor olarak çalışmaya başlamıştır. Halen serbest hekim olarak çalışmaktadır.

2010 yılı içerisinde ABD ye giderek Cleveland da Case Western Üniversitesinde Prof. Dr. Bahman Guyuron un klinik çalışmalarında gözlemci olarak bulunmuştur.

Bugüne kadar yerli ve yabancı bilimsel dergilerde yayımlanmış 33 adet bilimsel çalışma ve farklı kongrelerde sunulmuş 50 den fazla bildiri, yara bakımı ile ilgili bir kitap bölüm yazarlığı, üç adet bilimsel ödül ve 3 adet tez danışmanlığı mevcuttur.

Çocukluk yaşlarından beri sanat, sanatsal yaratıcılığa büyük ilgi göstermiştir. Halen meslek dışı ilgi alanları arasında resim ve müzik çalışmaları mevcuttur. Çok sayıda karakalem çalışması mevcuttur. Orta öğrenim sırasında klasik gitar eğitimi alarak ilk müzik çalışmalarına başlamış bugüne kadar 25 den fazla solo performans gerçekleştirmiştir. Halen bu konuda sadece hobi olarak deneysel çalışmalar yürütmektedir.

Adres

DELUXIA PALACE
Morsümbül Sk. No:5 D:149 (Kat 5) Batı Ataşehir – İSTANBUL
Tel: 0216 469 95 66

Doktor Aykut Mısırlıoğlu Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Estetik cerrahi işlemler zor işlemlerdir, ameliyat sonrası daha detaylı gecmekdedir . Ameliyat düşünen kişiler ameliyat olmaya karar verdiği doktordan sonra yapması gereken yeni bir sürece girer. Ameliyat için doktor aramak kadar önemli olan bir işlemde ameliyat sonrası oluşan durumdur. Ameliyat iyi geçsin ister herkes ama bazen malesef ters durumlar ameliyat sonrası komplikasyonlar oluşabilir. Bunlar da estetik ameliyatın neden bukadar zor olduğunun bir kanıtıdır.

Sizlerde Op. Dr. Aykut Mısırlıoğlu  Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın