Estetik Doktor Aydın Tekgöz 2022

Doktor Aydın Tekgöz

Doktor Aydın Tekgöz Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1979 doğumludur. 1998 – 2005 yılları arasında eğitim aldığı Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun oldu. Ardından 2007-2013 döneminde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda eğitim aldı. Estetik Cerrahi uzmanlığını Türkiye Cumhuriyeti sağlık bakanlığından 2013 senesinde almıştır. Hem yeni estetik plastik cerrahların yetişmesine katkıda bulunmuş, hem de kamu görevi yapmıştır. Bunun dışında özel bir üniversitenin tıp fakültesi öğrencilerine, Estetik – Plastik cerrahi rotasyonları bünyesinde ders vermiştir. Türkiye Saç Ekimcileri Derneği’nin kurucu üyesidir. Yeni saç ekimi metotlarının gelişmesi üzerine çalışmaları ve saç ekimi eğitimleri de devam etmektedir. Plastik cerrahi alanında 2 adet yurt dışı ve 10 adet yurt içi olmak üzere toplam 12 bilimsel makalesi bulunmaktadır. Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik Cerrahi Derneği, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Türk Yara Derneği’ne üyedir. Aydın Tekgöz, saç ekimi ve estetik cerrahi işlemlerine kurucusu olduğu kliniğimizde devam etmektedir.

Adres: Fulya Mah. Büyükdere Cad. Şişli / İstanbul

Doktor Aydın Tekgöz Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Sevgili Estetikonerileri.net Okurlarımız, doktor hakkında yapmış olduğunuz araştırmaların en güvenilirliği yine sizler gibi araştırıp ameliyat olan kişilerden öğrenilir. Doktor araştırması yaparken aramış olduğunuz doktoru herhangi bir paylaşım sitesinde görürseniz sorularınızı veya deneyimlerinizi paylaşmanızı tavsiye ederiz, bunu yaparsanız sizin gibi düşünen herkes de bunu yapmaya başlar, insanlar birbirlerine daha iyi yardımcı olurlar. Siz ziyaretçilerimiz için Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli makalemizi okumanızı tavsiye ederiz belki sizlere yardımcı olur.

Sizlerde Op. Dr. Aydın Tekgöz Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın