Doktor Arif Eroğlu 2022

Doktor Arif Eroğlu

Op. Dr. Ahmet Arif Eroğlu

özel ilgi alanları arasında; lazer lipoliz ile vücut şekillendirme uygulamaları yer almaktadır. Özellikle bu alanda yeni teknikler geliştirerek  uluslararası kalite standartlarında hastalarına hizmet vermektedir.Lazer ile vücut şekillendirme uygulamalarında güncel teknolojiler kullanan Dr.Eroğlu,  Estetik ve Plastik Cerrahi Derneği ve Uluslararası Estetik ve Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS) üyesidir. İlgili alanı ile ilgili olarak eğitimler de veren Dr. Eroğlu, özel kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 

Özel Muayenehane :Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Azer İş Merkezi No: 40 D: 16 K: 6 NişantaşıŞişli, İstanbul

Doktor Arif Eroğlu – Bircok Estetik Cerrahi İşlemler Yapmakdadır, Bunlardan Bazıları, Burun Estetiği, 3D Lazer Lipoliz, Meme Estetiği, Yüz Estetiği, Kepçe Kulak Ameliyatı, Yağ Enjeksiyonu, Göz Kapağı Estetiği, Komple Vucut Estetiği, Yağ Alma, Karın Germe, Medikal Estetik, Birezilya Poposu ve Saç Ekimi.

Doktor Arif Eroğlu – Hakkında İnternet Ortamında Hastaları ve Başkaları Tarafından Yorumlar ve Bilgiler Yazılmamış denilicek Kadar Az, Bir Kaç Okur ve Kullanıcı Bilgi İcin İsmini Yazmıştır. Doktor Hakkında Bilgiler ve Hasta Yorumlarına Ulaşılırsa Siz Okurlarımız İçin Konu Güncellenicekdir.

Doktor Arif Eroğlu Hakkında Bilgi ve Deneyimlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın