Doktor Arda Pelen

Doktor Arda Pelen

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlayarak 2004 yılında mezun oldu. 2005-2010 yılları arasında İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi İhtisasını tamamladı.2017 itibariyle Metroport Busidence/Bahçelievler’de açtığı kendi kliniğinde burun estetiği üzerine hizmet vermeye devam etmektedir. Gerek asistanlık gerekse de uzmanlık eğitimi süresince burun estetiğine olan özel ilgisi nedeniyle birçok seminer, toplantı ve kursa katılmış olup, bireysel çabası ile burun estetiği konusunda duayen doktorların ameliyatlarına iştirak etmiştir. Burun estetiğiyle ilgili yazılı ve görsel kaynakları yakından takip ederek en güncel teknik ve yöntemler konusunda kendini geliştirmiştir.

Doktor Arda Pelen Hakkında İnternet Ortamında Ve Sosyal Medyada Bulduğumuz Olumlu ve Olumsuz Mesaj, Paylaşım, Yorumlar’ı Sizlere Yansıtarak iyisiyle kötüsüyle Aşağıdaki Gibi Paylaşıyoruz.

”bir kac yıl önce ameliyat oldum ama hic memnun kalmadim. Burnumun ucu epey düştü Dümdüz ve sivri bir burunla kalakaldim ayrica sag kanat tarafında ice dogru bir baski var ki nefes almami engelliyor kendisiyle iletisime gectim fotograflarimida gönderdim tek dediği sey evet burun desteğini kaybetmiş demek oldu. ”

” ben bir yılı geçti ameliyat olalı ama şuanki durum burnum bi yöne doğru hafif kaydı budurum beni cok mutsus etti gelin bakalım dedi sonrasında ”

” ameliyat oldum ben ilk ameliyatımdı. Burnum hafif kemerliydi. Ameliyat sürecim çok güzel geçti, doktor çok ilgiliydi. Bandaj çıkar çıkmaz eğrilik fark ettim burnumda. Doktora sorduğumda ödemlerin ineceğini söyledi. Sabrettim bekledim ancak değişen bir şey yok üstelik artık daha da gözüme batmaya başladı bu eğrilik. 10gün önce doktor asistanıyla iletişime geçtim, fotoğraflarımı attım. Bana ne önerebileceklerini sordum. Sadece “Eğriliğin giderilemeyeceğini söyledi ”

” İnternette gezinirken bir kaç şikayete daha rastladım beyefendi hakkında. Kendisinin en bilinir özelliği risk almamak adına bilinçli, soru soran hastaları reddetmesi ameliyata iki gün kala bile “kusura bakmayın beklentilerinizi karşılayamam” diye iptal etmişliği de vardır ameliyatı. Beklenti dediği de sadece ve sadece doğal bir burun istiyor oluşumdu. Ve şimdi anlıyorum ki verilmiş sadakam varmış. ”

” ben ilk ameliyatımı başka bir doktora olmuştum burnumu ve psikolojimi düzelten doktordur 2,5 ay oldu mükemmel bir süreç geçirdim çok mutluyum burnum harika gönül rahatlığıyla ameliyat olabilirsiniz ”

2.5 ay sonra benimde burnum çok güzeldi. şu an 8 ay oldu bir tarafım da hafif çökme çok az, diğer tarafımda nohut gibi bir yumru var. burun yan kısımlarım geniş ispanyol paça pantolon gibi.
Ben pişmanım sosyal medya kurbanıyım. instagramda gördüm gördüm kandım ”Doktor Hakkına Bulduklarımız bunlardır, Malesef Olumlu yazısını pek bulamadık Hastaları bu yonde daha fazlasını yazmıştı biz birkacını sizlerle paylaştık.

Sizlerde Doktot Hakkında Bilgi Sahibi iseniz Bizler ve Okurlarımızla Yorum Kısmında Paylaşırsanız Seviniriz.

Siyahbeyaz

( www.KadincaKonular.Com ) Forum Paylaşım Adresimize Girerek Sizlerde Paylaşımlarda Bulunabilir, Faydalı Konuları Takip Edebilirsiniz.

Doktor Arda Pelen” için bir yorum

  • 11 Ağustos 2019 tarihinde, saat 22:36
    Permalink

    Sıkıntılı bir doktor galiba

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir