Doktor Arda KATIRCIOĞLU 2022

Doktor Arda KATIRCIOĞLU

Doktor Arda KATIRCIOĞLU Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op.Dr. Arda Katırcıoğlu, ilk-orta ve lise eğitimini Ankara’ da bitirmiş olup, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında tıp doktorluğu ünvanını alarak mezunolmuştur. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kazanıp “Nörakutan pediküllü ada fleplerde geciktirme (delay) işleminin etkilerinin araştırılması” adlı ratlar üzerinde deneysel çalışma ile gerçekleştirdiği tez sonucu uzmanlık eğitimini burada tamamlamış, Operatör Doktor Unvanını almaya hak kazanmıştır.

2003-2005 yılları arasında ise Ankara Özel Bayındır Hastanesi’nde görev yapmıştır. Sonrasında ise MiaPlast Estetik Merkezi kurmuştur. Evli ve üç çocuk babası olan Arda Katırcıoğlu, İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.

Doktor Arda KATIRCIOĞLU hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Estetik Cerrahi, Lazer Uygulamaları, Cilt Gençleştirme, Zayıflama, Burun Estetiği, Lazerle Epilasyon, ben tedavisi, Dövme Sildirme, Sivilce İzi, Botoks, Zeltiq Soğuk Lipoliz, Yüz Estetiği, Fraksiyonel CO2 lazer, Yüz ve Dudak Dolgusu, Kavitasyon, Göğüs Estetiği, Erbium Yağ Lazer, Medikal Cilt, Smoothsshapes, Vücut Estetiği, Lazerle Kırışıklık, Leke, Yanık, Çatlak, Varis, Çil Tedavisi, Göz Altı Işık Dolgusu, ThermeShape, Genital Estetik , Kulak ve Diğer Estetikler, Lazerle Akne, El gençleştirme Tedavisi, Göz Altı Morluğu, Altın İğne Radyofrekans

Op. Doktor Arda KATIRCIOĞLU İletişim bilgileri

Valikonağı Caddesi Bina No:73 Kat:7 Daire:7 Nişantaşı / İSTANBUL

Tel: +90 212 296 74 42

Fax: +90 212 225 94 62

[email protected]

Doktor Arda KATIRCIOĞLU Ameliyat Fiyatları 2021

Doktor Arda KATIRCIOĞLU’ nın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. [email protected] mail adresinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Arda KATIRCIOĞLU ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın