Estetik Dr. Altan Yücetaş 2022

Dr. Altan Yücetaş

Doktor Altan Yücetaş Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

1975 yılında Adana’da doğdum. Tıp eğitimimi 1992-1999 yılları arasında Eskişehir Tıp Fakültesi’nde tamamladı. 2006’da Dicle Üniversitesi’nde uzmanlığı tamamladıktan sonra IAPS (Istanbul Academy of Plastic Surgery) bünyesinde yüz germe, meme ve burun estetiği, vaser liposuction ile vücut şekillendirme ve ameliyatsız estetik çözümler ile ilgili lisans üstü eğitim aldı

2012 yılından itibaren serbest hekim olarak estetik cerrahi, mikrocerrahi, ameliyatsız genç görünüm, anti aging ve saç kaş ekimi ile ilgili çalışmalarda bulunmaka. Fulya Terrace Residance’da bulunan kliniğin’de çalışmalarına devam etmektedir.

Doktor Altan Yücetaş Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe, Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Mezoterapi, Kimyasal Peeling, Selülit Tedavisi.

Sizlerde Doktor Altan Yücetaş Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın