Doktor ALi Mezdeği | Estetik Doktor Yorumları

Doktor ALi Mezdeği

Doktor ALi Mezdeği
Doktor ALi Mezdeği – Hakkında
Doktor ALi Mezdeği Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

27-Ekim-1973 tarihinde K.Maraş’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini K.Maraş’ta tamamladı. 1991 yılında Hacettepe Üniversitesinde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamladı. 1998 yılında İstanbul Ünv. İstanbul Tıp Fakültesi(Çapa) Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında başladığı ihtisasını 2004 yılında tamamladı. Uzmanlık tezi olarak Mandibuler Distraksiyon Osteogenezis konusunda deneysel ve klinik çalışmalar gerçekleştirdi.

Ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş çok sayıda bildirisi ve poster sunumunun yanı sıra ulusal ve uluslar arası dergilerde kabul görmüş 13 adet bilimsel çalışması bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında düzenlenen bilimsel organizasyonları yakından takip etmektedir

Doktor ALi Mezdeği Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Adres: Valikonağı cad. Atabey Apartmanı no : 81 Daire : 4 Nişantaşı / İstanbul

Sizlerde Doktor ALi Mezdeği Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
m_ozk
m_ozk
Estetikonerileri.Net
15 Ocak 2021 09:23

Kendisinden memnun olan birçok hastası olmasının yanında, memnun olmayan ve HAYATI KARARAN birçok hastası da var. Bunlardan birisi de kardeşim. Kendisi 2020 yılında çift çene ameliyatı oldu. Neredeyse bir yıl geçmesine rağmen hiçbir gün dinmeyen şiddetli ağrılarla yaşamakta. Neredeyse gitmediğimiz doktor kalmadı. Her gören doktor bu nasıl bir ameliyat olmuş diyor. Hatta Ali Mezdeği kendisi bile itiraf etti ve sonucu beğenmediğini söyledi. Artık görünümünün kötü olmasından geçtik, çene ucu ve dudaklardaki dinmeyen şiddetli ağrılar artık kardeşimi psikolojik olarak bitirdi. Tabi ki onu bu halde gören ailemizin, annemizin durumunu tahmin bile edemezsiniz. Yaptığı çift çene ameliyatı öncesinde tel tedavisi yapılmadı. Ameliyat… Daha fazla oku »

1
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x