Estetik Doktor Ali EVLİCE 2022

Doktor Ali EVLİCE

Doktor Ali EVLİCE Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Ali Evlice, 1980 yılında Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde doğmuştur. Lise öğrenimini Adana Fen Lisesinde, Üniversite öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Doktor Ali EVLİCE’ nin Burun estetiğine olan ilgisi asistanlık yıllarında başlamıştır. Uzman unvanı aldıktan sonra da bu ilgisi giderek artmıştır. Uzmanlığının ilk 3.5 yılı yoğun bir şekilde açık teknik burun estetiği yaptıktan sonra kapalı burun estetiğine ilgisi artmaya başlamıştır. Çok sayıda açık teknik vaka yapmanın verdiği güvenle kapalı teknikle burunlar yapmaya başlamış ve başarılı sonuçlar elde etmiştir. Kapalı teknikle yapılan burunlarda ödemin daha az, iyileşmenin daha hızlı, sonuçların daha doğal ve hasta memnuniyet oranlarının arttığını görmüştür. İlk zamanlarda 10 vakadan 2 veya 3’ünü kapalı teknikle yaparken zamanla bu oran 10 vakadan 5-6’ya çıkmıştır. Şu an kendi klinik pratiğiyle 10 vakanın 9’unda kapalı teknik burun estetiğini tercih etmektedir. Her iki tekniği de uzun yıllar yapan bir hekim olarak kapalı tekniğin avantajlarının daha fazla olduğunu düşünmekte ve 1500’ün üzerinde vaka tecrübesiyle kapalı burun estetiğini uygulamaktadır.

Doktor Ali EVLİCE hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır ?

Kapalı Burun Ameliyatı, Burun Estetiği Yöntemleri, Burun Tasarımı, Ultrasonik ( Kırmadan Burun Estetiği), Burun Ucu Tasarımı, Koruyucu Burun Estetiği, Burun Sırtı Tasarımı, Fonksiyonel Burun Estetiği, Revizyon Burun Estetiği, Ameliyatsız Burun Estetiği, Burun ucu estetiği

Doktor ALİ EVLİCE İletişim bilgileri

Güzelyalı, 81119. Sk. No:2, 01170 Çukurova/Adana

WhatsApp’tan 24 saat Ulaşabilir;

Hafta içi: 10:00-17:00

Hafta Sonu: 12:00-17:00

Arasında Telefon Açabilirsiniz. 

 +90 530 710 77 01

Doktor Ali EVLİCE Ameliyat Fiyatları 2021

Doktor Ali EVLİCE’ nın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. +90 530 710 77 01 telefon numarasından WhatsApp üzerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Op. Dr. Ali EVLİCE ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın