Doktor Ali Duman

Op. Dr. Ali Duman
Op. Dr. Ali Duman – Hakkında Bilgiler Paylaşımlar ve Estetik Cerrahi İşlemler.

2003 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Hastanesi’nden Estetik, Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi uzmanlığını aldı. Meme büyütme operasyonlarında Silikon İmplant çevresinde gelişen kapsüller konusunda bitirme tezi ve birçok ulusal ve uluslararası yayınları oldu.

2004-2005 yılları arasında Gölcük Deniz Hastanesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Servis şefi olarak görev yaptı. Bu 8 aylık süre zarfında yaklaşık 500 operasyon gerçekleştirdi. Açıkcası estetik cerrahi eğitiminde bu dönemin büyük etkisi vardır.

Prensip olarak işe yaramayacağını hissettiği veya hastalarının şikayetlerine tam olarak cevap veremeyeceğini düşündüğü hiçbir uygulamayı yapmıyor. Bazen insanlar doktordan duymak istedikleri şeyleri söylemesinii istiyorlar ama 15 seanslık uygulamadan sonra hala şikayeti tam olarak geçmeyecekse ben baştan BU SİZDE İŞE YARAMAZ diyebiliyor ve hastasını belki de gerçekten memnun kalacağı bir merkeze, bir meslektaşına yollayabiliyor.

Op. Dr. Ali Duman – Estetik Cerrahi İşlemler.

OPERASYONLAR & NEŞTERSİZ ESTETİK, Lazer Lipoliz, Meme Büyütme, Lazerle Yüz Germe, Saç Ekimi, Botox, Meme Küçültme / Dikleştirme, Dolgu, Karın Germe, Burun Estetiği, Kök Hücre ve PRP LAZER VE ESTETİK TEKNOLOJİLERİ, Slim, Lipo, Max G Ulthera Fraksiyonel, Radyofrekans.Op. Dr. Ali Duman Hakkında interner ortamında pek şikayet ve eleştiri bulamadık, gazete tv ve youtube paylaşımları vardır. Op. Dr. Ali Duman Hakkında sizlerle paylaşabildiklerimiz bunlardır. doktor hakkında yukarıda sizlere hakkında olan bilgileri paylaştık alt kısımda ise adres ve iletişim bilgileri bulunmakdadır.

Levazım Cad. Koru Sk. No: 2 Zorlu Center Teras Evler Kat: T4 Daire: 403
Zincirlikuyu Beşiktaş/İstanbul

( +90 543 553 45 47 ) ( +90 545 551 47 45 ) ( +90 212 803 55 25 )

Doktor Hakkında Sizlerde Bilgi ve Düşüncelerinizi Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Legend

Forum, Sitemize kolayca üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir