Estetik Doktor Ali Duman 2022

Doktor Ali Duman

Op. Dr. Ali Duman

Doktor Ali Duman Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

2003 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Hastanesi’nden Estetik, Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi uzmanlığını aldı. Meme büyütme operasyonlarında Silikon İmplant çevresinde gelişen kapsüller konusunda bitirme tezi ve birçok ulusal ve uluslararası yayınları oldu.

2004-2005 yılları arasında Gölcük Deniz Hastanesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Servis şefi olarak görev yaptı. Bu 8 aylık süre zarfında yaklaşık 500 operasyon gerçekleştirdi. Açıkcası estetik cerrahi eğitiminde bu dönemin büyük etkisi vardır.

Doktor Ali Duman Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

OPERASYONLAR & NEŞTERSİZ ESTETİK, Lazer Lipoliz, Meme Büyütme, Lazerle Yüz Germe, Saç Ekimi, Botox, Meme Küçültme / Dikleştirme, Dolgu, Karın Germe, Burun Estetiği, Kök Hücre ve PRP LAZER VE ESTETİK TEKNOLOJİLERİ, Slim, Lipo, Max G Ulthera Fraksiyonel, Radyofrekans.

Adres:Levazım Cad. Koru Sk. No: 2 Zorlu Center Teras Evler Kat: T4 Daire:403
Zincirlikuyu Beşiktaş/İstanbul

Sizlerde Doktor Ali Duman Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın