Doktor Ahmet Sönmez 2022

Doktor Ahmet Sönmez

Doktor Ahmet Sönmez Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

1971 yılında Ankara’da doğdu. TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra çocukluk ideali olan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. Tıp eğitimi başından itibaren cerrahi branşlar giderek daha çok ilgi çekiyordu. Beşinci sınıfa geldiğinde ideal branşın plastik cerrahi olduğuna karar verdi.

1996 yılında Marmara Üniversitesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalı’nda asistan olarak göreve başladı. Sinir iyileşmesi üzerine olan tezini bitirip 2002 yılında “Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı” ünvanını aldı. Marmara Üniversitesi’nde önce uzman daha sonra öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam ettim. Bu süre içinde sinir iyileşmesine ilgisi devam etti. Yüz felci geçiren hastaların ameliyatları sırasında yüz anatomisi ve yüz cerrahisi konusunda tecrübesi arttı. Bu yüzden halen doktor için yüz estetiği ameliyatları en çok keyif aldığı ameliyatların başında gelir.

Doktor Ahmet Sönmez Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe, Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Mezoterapi, Kimyasal Peeling, Selülit Tedavisi.

Adres: Teşvikiye Cad. Dilek Apt. No:9 Kat:3 Daire:13 Nişantaşı / İstanbul

Sizlerde Doktor Ahmet Sönmez Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın