Doktor Ahmet ALP

Doktor Ahmet ALP
Doktor Ahmet ALP
Op. Dr. Ahmet ALP Hakkında Yorumlar ve Genel Bilgiler

Doktor Hakkında internet ortamında hastalarının yazdığı yorumlar ve bilgileri iyisiyle kötüsüyle siz okurlarımızla paylaşıyoruz, bazı yapılan yorumlar aşağıda yazıldığı gibidir.

”Arkadaşlar Dr. Ahmet alp ‘i uzun süredir instagramda takip ediyorum. Kendisi kbb uzmanı fakat çok güzel burunlar yapıyor. ”

” Kime ameliyat oldunuz? Ahmet alp konusunda aynı fikirdeyim.burunları çok kalkık yapıyor bizzat da gördüm muayene için beklerken porkynose açılar hep.hatta birininki bariz asimetrik kalmış.ayrıca ücretsiz muayene ile kalın derili burunlari eliyor.yara iyileşmesi zor olur diye de ekliyor.üslup olarak da sosyal medyadaki gibi güleryüzlü biri değil agresif tarzı var.”

” bir kaça ay önce Ahmet beye ameliyat oldum. Gün geçtikçe aldığım sonuçtan dahada memun kalıyorum. Çok şükür bir sıkıntı yaşamadan süreci bitirdim ”

”’ Dr Ahmet Alp. Doktorumdan çok memnunum. Şekille ilgili de bi sıkıntım yok. Ama bu burun delikleri takıldı kafama”

Doktor hakkında internet ortamında fazla olumsuz yazıyla karşılaşmadık genel olarak iyi söylentiler var hastaları tarafından.Sizlerde doktor hakkında sayfanın alt kısmındaki yorum kısmına bilgi ve deneyimlerinizi yazabilirsiniz.

Siyahbeyaz

( www.KadincaKonular.Com ) Forum Paylaşım Adresimize Girerek Sizlerde Paylaşımlarda Bulunabilir, Faydalı Konuları Takip Edebilirsiniz.

Doktor Ahmet ALP” için 2 yorum

 • 18 Ağustos 2019 tarihinde, saat 16:01
  Permalink

  Bu sitenin kurucularını tebrik ediyorum..Gerçekten burun estetiği konusunda büyük bir aldatmaca var..Özellikle instagrama kanıpda hüsrana uğrayanlar var..Doktorlar yaptıkları işin arkasında durup başarısız (olabilir ameliyat sonuçta) operasyonlarınıda paylaşmalı..Olumsuzda olsa yaptıkları işin arkasında durmalılar..Bu sitenin karar aşamasındaki hastalara yol gösterici olmasını diliyorum..İmkan olsada hastalar resimlerinide paylaşabilse daha objektif olur..Saygılarımla..

  Yanıtla
  • 18 Ağustos 2019 tarihinde, saat 18:51
   Permalink

   Yorumunuz için teşekkür ederiz, estetik doktor maduru olan hastaların psikolojik durumunu gördükçe ve bu duruma gelmelerine neden olan doktorların umursamaz tavırlarından dolayı çok rahatsız olduk internet ortamında bir kaç site ve instgram sayesinde pirim yapmaya çalışıyolar ve bu duruma sessiz kalmamaya karar verdik. Doktorların gerçek operasyon ve ameliyat tecrubelerini paylaşmalarını bekliyoruz madur olan hastalarına sahip cıkmalarınıda istiyoruz. Buraya giren her okurumuzdan ricamız bilgi ve deneyimlerini paylaşmalarıdır, bunun icin forum sitemizde mevcuttur http://www.kadincakonular.com sitemizde forum sayfamıza girerek resimli deneyimlerinizi paylaşabilir ameliyat düşünen hastalara yol gösterici olabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir