Doç. Dr. İbrahim Aşkar Hakkında 2022

Doç. Dr. İbrahim Aşkar Hakkında

Doktor İbrahim Aşkar Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1967 yılında Denizli-Tavas‘da doğumlu olan Doktor İbrahim AŞKAR. Üniversite sınavlarında Türkiye genelinde derece yakalama başarısı gösterdi. 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp (İngilizce) Fakültesi’nden mezun olduktan sonra. 1992 – 1993 yıllarında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi Anabilim Dalı ‘nda rotasyon hizmetini yaptı. 1993-1998 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı ‘nda uzmanlığını tamamladı. 1997 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı ve Yanık Merkezi’ nde 2 aylık rotasyon hizmetini tamamladıktan sonra 1998 – 2004 yılları arasında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kurup, başkanlığını yaptı. Sayısız mikrocerrahi operasyonu yaparak 2004 yılında Doçentlik ünvanını alan Dr. İbrahim Aşkar, gerek yaptığı yayınlar gerekse de başarılı operasyonları sebebi ile çok sayıda taktir ve ödül aldı. 2003 yılından beri Amerika’da yayınlanan bilimsel bir dergi olan “Microsurgery” dergisinde danışman editör olarak görev yapmıştır. Doç. Dr.İbrahim Aşkar, 2007 yılından bu yana mesleğini İstanbul’da sürdürmektedir. İstanbul’da özel Sema Hastanesi’nde bir süre çalıştıktan sonra kendi yerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Doç Dr. İbrahim AŞKAR hangi estetik alanında çalışmalar yapmaktadır. ?

-Burun Estetiği Ameliyatı
– Yüz Germe
-Göz kapağı estetistiği
-Liposuction
-Kepçe Kulak Estetiği
– Örümcek Ağı Estetiği
-Kaş Asma, Alın ve Şakak Germe
-Meme Büyütne
-Meme Dikleştirme
-Meme Küçültme
-Jinekomasti- Erkekte Meme Küçültme

Doç. Dr. İbrahim AŞKAR iletişim bilgileri

Atatürk Mah. Ölmez Sk. No:8 Ataşehir/İstanbul

Telefon

0216 355 75 55

WhatsAPP

0216 355 75 55

E- Mail

İ[email protected]

Estetik Doktoru Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz. Estetik ameliyatlar gerçekten zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekten hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sormayı da ihmal etmeyin hastalarını da takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor İbrahim AŞKAR Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın