Doç.Dr.Gürkan Kayabaşoğlu 2022

Doç.Dr.Gürkan Kayabaşoğlu

Doktor Gürkan Kayabaşoğlu Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Gürkan Kayabaşoğlu, 1979 da Sakarya’da doğdu.

1997-2003 yılları arasında Hacettepe Tıp Fakültesinde eğitim aldı.

Kulak Burun Boğaz uzmanlığı eğitimine Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başladı, ama çoğu uzman adayı için rutin olan bu eğitim,  tahmin ettiğinden çok daha farklı geçti.

Uzmanlık eğitiminin büyük bir kısmını Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Amerika Birleşik Devletlerinde tamamladı.

Bu süreçte Yüz Plastik Cerrahinin Amerika’daki önemli klinikleri ve hocaları ziyaret etti, ameliyatlarına dahil oldu ve hatta onlarla dost oldu.

Amerika’dan döndüğünde ise aklında sadece Yüz Plastik Cerrahisi ile ilgilenmek bu konuda uzmanlaşmak vardı.

2009 yılı Ekim ayında Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı oldu.

2009 yılı Kasım ayında Viyana’da Avrupa Kulak Burun Boğaz Uzmanlığı sınav komisyonunun düzenlediği Avrupa KBB Board sınavının yazılı olan etabına girdi ve  yüksek puan alan üçüncü Avrupalı KBB uzmanı oldu.

2009-2010 yılında ise Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Akademisi’nin düzenlediği ‘’ Yüz Plastik Cerrahisi Üst İhtisas eğitimini ‘’ (Official Fellowship) almak üzere onur bursu alarak Avrupa’ya davet edildi. Bu eğitimi alan ilk Türk hekimi oldu.

‘’Yüz Plastik Cerrahisi’’ üst uzmanlığı eğitiminin ardından, 2010 yılının haziran ayında Amerika’da Washington D.C. kentinde düzenlenen ve Amerikalı meslektaşlarıyla yarışarak girdiği Board sınavında başarılı oldu.

Bu nedenle  ‘’ Uluslararası Yüz Plastik Cerrahisi Akademisi’’ tarafından kendisine Yüz Plastik Cerrahisi Uzmanı diploması verildi. Bu diplomayı alan üçüncü Türk hekimi oldu.

2010-2012 yılları arasında mecburi hizmet görevini yapmak üzere Ünye Devlet Hastanesinde görev yaptı.

2012 yılı ekim ayında Sakarya Üniversitesi Kulak Burun Boğaz hastalıkları anabilim dalında Yardımcı Doçent olarak göreve başladı, Ekim 2015 ‘de ise Doçent ünvanını aldı.

Kasım 2015’de Avrupa Birliği Kulak, Burun, Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Dernekleri tarafından düzenlenen Kulak Burun Boğaz ve Baş ve Boyun Cerrahisi Board Sınavının sözlü kısmını başarıyla tamamladı. Avrupa Birliği Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Board Diploması almaya hak kazandı.

Aralık 2015’de akademik görevinden ayrıldı ve özel muayenehanesinde YÜZ CERRAHİSİ alanında hastalarına hizmet vermeye başladı..

2016 yılı Haziran ayında, Sağlık Bakanlığı tarafından kendisine, bu alanda yapmış olduğu bilimsel çalışmalar, almış olduğu eğitimler, cerrahi tecrübesi neticesinde Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanlığı ” diploması verildi.

Doktor Gürkan Kayabaşoğlu Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

BURUN AMELİYATLARI, REVİZYON BURUN AMELİYATI, PİEZO BURUN ESTETİĞİ, YÜZ GERME, GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ, SİNÜZİT AMELİYATI, KAŞ KALDIRMA, DUDAK ESTETİĞİ, DUDAK KALDIRMA (LİP LİFT), KULAK ESTETİĞİ, ÇENE ESTETİĞİ AMELİYATI, GUATR & GUATR BELİRTİLERİ, MİGREN TEDAVİSİ, PİTOZİS.

Adres: Alle Sağlık
Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi, No:85A/1 ^^ Ataşehir / İstanbul

Sizlerde Doktor Gürkan Kayabaşoğlu Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doç.Dr.Gürkan Kayabaşoğlu” üzerine bir yorum

  1. Son zamanlarda cok göz önünde olan doktorlardan Gürkan KAYABAŞOĞLU , internet ortaminda cok konuşulan doktor durumundadır. Burun estetiği operasyonlari cok başarili geciyor vede hastalariyla ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alakasida iyi gibi görünüyor.

    Cevapla

Yorum yapın