Doç. Doktor Zühtü DEMİR 2022

Doç. Doktor Zühtü DEMİR

Doç. Doktor Zühtü DEMİR Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

1 Ocak 1964 yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde dünyaya gelen Zühtü Demir, Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başarıyla tamamlayarak TIP doktoru unvanı almıştır.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında uzmanlık eğitimi almak için çalışmalara başlayan Doktor Zühtü DEMİR 1996 yılında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlığı’nı alan başarılı doktor, Ankara Onep Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde görev yapmaya başladı.

2001 yılının Kasım ayından, 2002 yılının Ocak ayına kadar geçen sürede yurt dışında eğitim almak üzere Amerika’nın New York şehrine giden Doktor Zühtü DEMİR burada çeşitli tıp merkezlerinde ve New York Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde çalışarak deneyimlerini ve bilgilerini artırmıştır. Doçentlik unvanını 2009 yılında Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında almıştır. Onep Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’ndeki görevinden 2011 yılında ayrılan Doç. Dr. Zühtü Demir, Aynı zaman içerisinde Estenik, Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi’ni kurmuştur.

Doç. Doktor Zühtü DEMİR’ in ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Rinoplasti

Burun Estetiği

Meme Estetiği : Meme Küçültme, Meme Büyültme, Meme Dikleştirme, Erkek Meme Estetiği

Vücut Estetiği : Bacak Estetiği, Lazer Lipoliz, Karın Germe, Genital Bölge Estetiği, Kalça Estetiği, Kol Germe, Uyluk germe, Ben Aldırma, Lazer Liposuction, Yağ Dolgusu.

Yüz Estetiği : Kulak Estetiği, Çene Estetiği Göz Kapağı Estetiği, Kaş Kaldırma, Yüz Gerdirme, Yağ Enjeksiyonu.

Saç Ekimi

Ameliyatsız Güzellik :

Doç. Doktor Zühtü DEMİR Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Estenik Kliniği

Adres : Tepe Prime Avenue, B Blok No: 34 Eskişehir Yolu 8. km Ankara

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

+90 (312) 443-0337

[email protected]

Doç. Doktor Zühtü DEMİR Tedavi Fiyatları 2021

Doç. Doktor Zühtü DEMİR’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doç. Doktor Zühtü DEMİR ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın