Doç. Doktor Ümran İLERİ 2022

Doç. Doktor Ümran İLERİ

Doç. Doktor Ümran İLERİ Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

Doktor Ümran İleri 1988 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Bölümünden 1994 yılında başarıyla mezun olmuştur. Doç. Doktor Ümran ileri lisan eğitiminden sonra uzmanlık ihtisasını ise,  Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif, Estetik ve El Cerrahisi bölümünde 1997 ile 2003 yılları arasında tamamlayarak Uzman ünvanını almaya hak kazanmıştır.

İlgi Alanları

Kök Hücre (Fibrocell) – Liposuction – Karın Germe – Meme Küçültme – Meme Büyütme – Meme Dikleştirme – Bacak Estetiği – Kol Ve El Estetiği – Yüz Germe – Yumuşak doku onarımı – Estetik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi – Burun Estetiği – Rinoplasti – Kepçe Kulak Sorunu – Botoks Ve Dolgu – Mezoterapi – Yüz Germe – Kalça (Popo) Estetiği…

Doç. Doktor Ümran İLERİ ‘ in ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Tedaviler

Yağ enjeksiyonları – Botoks – Dolgu – Çene estetiği – Güçlendirme mamoplasti(meme büyütme) – Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme) – Popo estetiği – Prp yüz gençleştirme – Endoskopik estetik cerrahi – Vajina estetiği.

Nazal Septum Deviasyonu, Kistik Lezyon, Makromasti, Bölgesel Yağlanma, Yüz Estetiği, Abdominoplasti, Yağ Bezesi, Yaralanmalar, Jinekomasti, Mamoplasti, Göz Altı Morlukları, Yüz Kırışıklıkları, Yüz Kırıklar. Selülit, Lomber Kitle, Cilt Kesisi, Yanıklar, Akne, Ben, Burun eğriliği, Tavşan Dudağı, Saç Dökülmesi, Burun Tıkanıklığı, Cilt Lekeleri, Deri Kanseri, Kellik, El Yaralanması,Göğüs Estetiği, Sinir Kesisi. Çene Problemleri, Hidradenit Süpürativa, dekübit, Septum Deviasyonu, Kilo Problemi, Kepçe Kulak Sorunu, Enfeksiyonlu Yara, Makromama, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları.

Doktor Ümran İLERİ Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

0850 811 83 32

0212 353 63 23 

0552 353 63 23

0532 664 49 47

 [email protected]

 Levazım mah Koru sok Zorlu center residence T1 daire 123 Beşiktaş / İstanbul Beşiktaş, İstanbul İstanbul / TÜRKİYE

Doç. Doktor Ümran İLERİ Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Ümran İLERİ’ nin yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Ümran İLERİ ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın