Estetik Doç. Doktor Tevfik SÖZEN 2022

Doç. Doktor Tevfik SÖZEN

Doktor Tevfik SÖZEN Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Ben bir kulak burun boğaz (KBB) hekimiyim. Uzun yıllar önce (2005) başladığım KBB ihtisasını 2011 yılında tamamladım ve mecburi hizmetimi yapmak için Gaziantep’e gittim. Mecburi hizmetimin bitimi ile 2013 ocak ayında İstanbul Liv Hospital’ın kuruluşunda yer aldım. Burada Haziran 2013’e kadar, 6 ay, Hacettepe’deki kadrom çıkıncaya kadar çalıştım. Haziran 2013’den beri de Hacettepe KBB’de çalışmaktayım. Hacettepe KBB bizim mesleğimizi öğreten ve kariyer olarak önümüzü açan mekân.

Türkiye’de ilk olarak yapılan birçok cerrahi uygulamanın merkezi. Buradaki asistan hekimliğim sırasında birçok kıymetli hekimden eğitim alma şansım oldu.Birçoğu ile de hala beraber çalışma imkanına sahibim. Bu klinik yenilikleri kısıtlamaktan çok daima dünya standardında ve hatta üzerinde hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bu gayede bizlere daima imkân sağlamış ve güvenmiştir. Biz de bu güveni boşa çıkarmamak için elimizden geldiğince çalıştık çabaladık. 2014 yılında Avrupa facial plastik cerrahi akademisinin resmi fellow’u olmaya hak kazandım.

Bu sayede 1 yıl boyunca sırası ile izmir; Fazıl Apaydın ve istanbul; Özcan Çakmak,  Almanya; Holger Gassner, Amerika; Andrew Jacono İngiltere; Londra; Mehmet Manisalı her birinde üçer ay bulunup klinik fellow olarak çalıştım. Bu şu demek oluyor; orada bulunduğunuz süre boyunca kliniğin bir elemanı olarak hasta bakıp ameliyatlara girip çalışıyorsunuz. İhtisasınızın devamı olarak tecrübelerinizi artırmaya devam ediyorsunuz. Her birinden çok kıymetli tecrübeler ile bölümüme dönüp hastalarımıza yardımcı olmaya çalıştım.

Avrupa facial plastik cerrahi akademisi (EAFPS) vermiş olduğu bursa karşılık sizin yeterli olduğunuzu kanıtlamanız için bir sınava girmenizi istiyor. Bu sınav Avrupa akademisi Amerikan akademisine bağlı olduğu için Amerikan facial plastik ve rekonstrüktif cerrahi akademisinin (AAFPRS) board sınavına katılıyorsunuz. Avrupa facial plastik cerrahi akademisi Amerikan akademisine bağlı olarak çalışıyor ve girilen bu sıvan soruları gözetmenleri Amerikadan geldiği gibi tarafsız değerlendirilmesi de Amerika’da yapılıyor.

Temmuz 2016 da bu sınavı şimdiye kadar Türkiye’den başarılı olarak geçen 7.kişi olarak geçtim. Hacettepe Kulak Burun Boğaz ABD ‘da uzman hekim olarak çalışmaktayım.

Doktor Tevfik SÖZEN hangi tedavileri yapmaktadır ?

Başlıca Hizmet : Botoks Enjeksiyonu, Burun Estetiği, DolguOtoplasti, Yüz Gerdirme

Diğer Hizmetler : Adenoidektomi, Akustik Nörinom Cerrahisi, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Bademcik Ameliyatı, Burun Estetik Cerrahisi, Dikiş, Dudak Dolgusu, Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Enjeksiyon Im, Enjeksiyon Iv, Geniz Eti Ameliyatı, Göz Altı Işık Dolgusu, Horlama Cerrahisi, Kan Kültürü, Kulak Estetiği, Laserasyon Onarımı, Lokal Anestezi, Nazal Valv Cerrahisi, Paratiroidektomi, Preoperatif Değerlendirme, Radyofrekans Uygulamaları, Rinoplasti, Robot Destekli Cerrahi, Robotik Cerrahi, Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi), Septum Perforasyon Onarımı, Sinüs Cerrahisi, Timpanoplasti ( Kulak Zarı Değişimi), Timpanoplasti(Kulak Zarı Ameliyatı), Timpanostomi Tüpü Uygulanması, Timpanotomi, Tonsillektomi, Türbinektomi (Nazal Hava Yolu Cerrahisi), Yüz Dolgusu, Yüz Gençleştirme, Yüze Yağ Enjeksiyonu

Doktor Tevfik SÖZEN İletişim bilgileri

Mustafa Kemal Mh. 2118. Cd. No:4 Maidan İş Merkezi B blok No :141, 06510 Çankaya/ Ankara

Tevfik Sözen Muayenehanesi
Telefon: 90 (535) 687 37 00 , Whatsapp:  90535 687 37 10
Mail: [email protected]

Doç. Doktor Tevfik SÖZEN Tedavi Fiyatları 2021

Doktor Tevfik SÖZEN’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Tevfik SÖZEN ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

“Doç. Doktor Tevfik SÖZEN” üzerine bir yorum

  1. Çok kez botox yaptırdım. Memnun kaldığım uygulamalarda oldu ancak Sevgili Hocamin yapmış olduğu disport uygulamasından sonra ” ne kadar dingin görünüyorsun ” yorumları beni çok mutlu etti..Ellerinize sağlık.

    Cevapla

Yorum yapın