Estetik Doç. Doktor İldem DEVECİ 2022

Doç. Doktor İldem DEVECİ

Doktor İldem DEVECİ Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

11.07.1978 yılında Erzurum da doğdu. İyi derecede İngilizce, orta düzeyde İspanyolca bilmektedir. 2003 yılında Gazı Ünıversıtesı Tıp Fakültesi den mezun oldu. 2004-2009 yılları arasında Haydarpasa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamladı. Daha sonra 2013 yılında girdiği başasistanlık sınavının sonucunda başarılı olarak 2013te Istanbul Ümraniye Eğıtım Ve Araştırma Hastanesinde başasistan olarak çalışmaya başladı. 2019 yılına kadar burada 6 yıl süreyle başasistanlık görevini sürdüren İldem Deveci 2019 yılında Doçent ünvanı almaya hak kazandı.

Uzmanlık döneminde de 01.01.2013 -01.01.2014 tarihleri arasında Otoloji ve Nörootoloji Okulunu ve 01.01.2015 -01.01.2016 tarihleri arasında da Bas Boyun ve Tiroid Cerrahisi Okulu başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca Ekim 2013-Ocak 2014 tarihleri arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim dalında 3 ay süreyle otoloji ve nörootoloji alanında Prof. Dr. Nebil Göksu nun yanına klinik ziyareti bulunmuştur.

2014 yılında girdiği yazılı ve sözlü sınavsa başarılı olarak Türk KBB ve Bas Boyun Cerrahisi Yeterlilik Belgesini almaya hak kazanmıştır. Türk Kulak Burun Bogaz Ve Bas Boyun Cerrahısı Dernegı, Türk Fasyal Plastik Cerrahi Derneği, Uyku Bozuklukları Derneği ve İstanbul Tabipler Odası üyeliği bulunmaktadır.

Doktor İldem DEVECİ hangi alanda tedavi yapmaktadır ?

Tedavi edilen hastalıklar

Burun tıkanıklığı, Burun eğriliği, Sinüzit, Horlama, Geniz Eti Problemi, Bademcik Hastalığı, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Baş Dönmeleri, Kulak Çınlaması (Tinnitus), Ses Kısıklığı, Tiroid Guatr, Gırtlak (Larenks) Kanseri, Kronik Otit, Kolesteatom, Kulak İltihabı, Vokal Kord Paralizileri, Tükürük Bezi Tümörleri, Yüz Felci

Doktor İldem DEVECİ İletişim bilgileri

Medient KBB Tıp Merkezi
Sahrayıcedit Mahallesi Halk Sokak No:50/1, Kadıköy, İstanbul

444 522 0

[email protected]

(M4) Kadıköy – Tavşantepe metro hattı ile merkezimize ulaşabilirsiniz. “Yenisahra” istasyonunda inerek “1 Numaralı Çıkış” kapısından ilerleyebilirsiniz.

Metrobüs ile “Uzunçayır” istasyonunda inerek metroya aktarma yapabilir veya “Göztepe” yönüne giden araçları kullanabilirsiniz.

Prof. Doktor İldem DEVECİ Tedavi Fiyatları 2021

Doktor İldem DEVECİ nin yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Yorum yapın