Doç. Doktor Fatih IRMAK 2022

Doç. Doktor Fatih IRMAK

Doç. Doktor Fatih IRMAK Hakkında Yorumlar Bilgiler, Şikayetler, Hasta Paylaşımları.

Doç. Doktor Fatih IRMAK. Lisans öğrenimini 2001-2007 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini başarıyla bitirerek Tıp doktoru ünvanını almıştır. Doktor IRMAK Lisans eğitiminden sonra ihtisasını ise 2007 ile 2013 yılları arasında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesin de tamamlayarak Uzman doktor ünvanını almıştır.

Doktor Fatih IRMAK ‘ ın katıldığı eğitimler ve eğitimlerden aldığını sertifikalar bulunmaktadır. Ulusarası kongrelerde Ulusal ve Uluslararası düzeyde bir çok kongrede konuşmacı ve oturum başkanı olarak görev aldı. Doktor Fatih IRMAK’ ın yurt dışı deneyimi de bulunmaktadır. Dr. Irmak’ın Uzmanlıkları ve ilgi alanları : Estetik Cerrahi (Rinoplasti, Meme Cerrahisi, Yüz Estetiği, Vücut Estetiği, Otoplasti) ,Rekonstrüktif Cerrahi (Meme Rekonstrüksiyonu, Tümör ve Travmatik defekt rekonstrüksiyonları). El Cerrahisi, Mikrocerrahi, Baş Boyun Cerrahisi

Doç. Doktor Fatih IRMAK’ ın ilgilendiği hastalıklar ve tedavileri nelerdir ?

Meme Protezi, Nazal Septum Deviasyonu. Yüz Estetiği, Jinekomasti, Abdominoplasti, Göğüs Estetiği, Kepçe Kulak Sorunu. Makromama ,Meme Küçültme, Saç Dökülmesi, Bölgesel Yağlanma, Yüz Kırışıklıkları. Septum Deviasyonu, Yaralanmalar, Enfeksiyonlu Yara, Kellik, Ben ,Burun Estetiği, Popo Estetiği, Göz kapağı estetiği, Blefaroplasti. Cilt Kesisi, Göz Altı Morlukları, Yanıklar, Sinir Kesisi, Yüz Kırıkları, dekübit, Burun Tıkanıklığı ,Kistik Lezyon, Burun eğriliği, Selülit, Mamoplasti,Lomber Kitle,

Doktor Fatih IRMAK Adres, Telefon, E-mail İletişim Bilgileri.

Teşvikiye Mah. Hakki Yeten Cad. Ascioglu Plaza 17/6 34365, Fulya Sisli, ISTANBUL, TURKEY

[email protected]

+90 532 164 89 63

Doç. Doktor Fatih IRMAKTedavi Fiyatları 2021

Doktor Fatih IRMAK’ ın yapmış olduğu ameliyat fiyatlarını merak ediyorsanız. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden doktorun kendisi ile iletişime geçebilir. Hangi tür estetik işlemleri yaptırmak istiyorsanız doktordan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Estetik işlerimde belirli bir fiyat yoktur hastanın isteğine ve tedavinin zorluğuna göre fiyatlar değişebilmektedir.

Doktor araştırması yaparken insanlar daha önceden o doktorlar tecrübe yaşamış kişilerin objektif yorumlarına son derece ihtiyaç duyarlar. Bu yazıyı okuyorsanız ve Doktor Fatih IRMAK ile tedavi deneyiminiz var ise aşağı yorumlarda belirtmeniz sizden sonraki kullanıcılara fayda sağlayacaktır.

Yorum yapın