Estetik Dyt. Mine Türk Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Dyt. Mine Türk Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Dyt. Mine Türk kimdir, nerede ve hangi konularda danışmanlık veriyor sorularının cevabı bu sayfada. Dyt. Mine Türk, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan ve bu alanda hizmet veren bir diyetisyen. Diyetisyen Mine Türk hala aynı üniversitede Beslenme ve Diyetetik alanında yüksek lisans eğitimini sürdürüyor. Aynı zamanda kendi ofisinde hizmet veriyor.

Diyetisyen Mine Türk her türlü beslenme bozukluğu, kilo sorunları, şeker hastalığında beslenme, sporcu beslenmesi gibi bölümüne dahil olan konularda danışmanlık veriyor. Aynı zamanda Instagram hesabından sağlıklı yaşam tavsiyeleri veriyor. Buradan danışanlarının sonuçlarını ve süreçlerini de görmek mümkün. Beslenme konusunda alacağınız danışmanlıkları online ya da yüz yüze tercih edebilirsiniz.

Dyt. Mine Türk 2018 yılında Pınar Eğitim Kurumu’nda beslenme danışmanı olarak çalıştı. Sonraki yıl kendi ofisinde hizmet vermeye başladı. Günümüzde Dyt. Mine Türk Kayseri ilinde “Mine Türk Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi” isimli bürosunda hizmet veriyor. Ofis Kayseri Melikgazi’de Tacettin Veli Mahallesi’nde Tacettin Veli İş Merkezi’nde bulunuyor. İş merkezinin 2. katında ofisi bulabilirsiniz.

Dyt. Mine Türk iletişim numaraları ve adresleri üzerinden randevu veya bilgi alabilirsiniz. Ofisinin kurumsal telefon numarası 0850 333 03 88 bu numara üzerinden randevu alabilirsiniz. Diyetisyene doğrudan ulaşmak için ise 0545 437 67 21 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Mine Türk’ten danışmanlık almak için internet sitesi üzerinden randevu da alabilirsiniz.

Dyt. Mine Türk Fiyatlar

Dyt. Mine Türk fiyat bilgisine ulaşmak için en kesin yol iletişim adresleri ve numaraları üzerinden ofisiyle iletişime geçmektir. Çünkü farklı beslenme danışmanlıkları farklı ücretlendirilebilir. Aynı zamanda yıldan yıla fiyatlandırmalar değişir. Randevu almadan önce kurumdan sizin için uygun olan danışmanlığın fiyatını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Mine Türk Yorumlar

Dyt. Mine Türk yorumlar konusunda bilgi almak kendinize uygun uzmanı bulmanızı kolaylaştırır. Daha önce bahsedilen uzmandan danışmanlık alanların deneyimlerine ulaşmak çoğu kişi için önemli. Siz de bunları okumak ve kendi kararınızı buna göre vermek isterseniz yorumlar bölümündeki değerlendirmelere göz atabilirsiniz.

Dyt. Mine Türk Şikayetler

Dyt. Mine Türk şikayetler içeren geri dönüşleri de sitemizdeki yorumlar bölümünden okuyabilirsiniz. Olumlu-olumsuz değerlendirmeleri inceleyerek uzman ararken daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz. Siz de daha önce bahsedilen uzmandan danışmanlık aldıysanız yorum bölümüne deneyimlerinizi yazabilirsiniz.

Yorum yapın